Skocz do zawartości

Hasło reklamowe Microsoftu


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Lepsze hasło od przeglądarki ;)

Już nie przesadzaj, w najnowszej wersji sporo poprawili, działa bardzo ladnie :)

Pozdrawiam.

Dokładnie. Dziewiątka jest bardzo udanym produktem. Co prawda z Chrome się na nią nie przesiądę, ale dziś już sobie trochę na niej posiedziałem i niewątpliwie jeszcze nie raz to zrobię ;)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewiątka jest bardzo udanym produktem.

Chyba najgorsza ze zbioru {IE, Firefox, Chrome, Opera}.

Nie wiem czy to normalne, czy tylko u mnie tak się dzieje, ale czcionka jest niewyraźna, niewyrównana do siatki pikseli. Używanie IE 9 staje się dla mnie męczące po 10-15 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat denerwuje usilne wygładzanie czcionek. Niektóre łączone w css, wyglądają fatalnie. Najbardziej wkurza css3. Niby dostosowane, ale i tak wygląda 'dziwnie'.

Odkąd zajmuję się designem, IE jest dla mnie obrazem nędzy i rozpaczy, przy którym trzeba się dodatkowo napracować, bo ludzie korzystają z takiego "czegoś". Powinni z systemem dawać musową aktualizację....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie takie hasło reklamowe to prymitywizm.

Akceptacja tej czy innej formy reklamy podpadać może po ocenę czyjegoś gustu. Moja opinia nie świadczy o tym, że źle myślę o tych którzy mają inne zdanie.

Tak dla jasności :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z internetu korzysta coraz więcej młodych ludzi więc microsoft chce przyciągnąć uwagę. Hasła może denne ale skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić równie kontrowersyjne, śmieszne i skuteczne hasło i kampanię, bez negatywnego wydźwięku, który u niektórych osób uzyskuje (sporo w gronie znajomych i przeważnie wśrod starszych osó:). Wyobrażasz sobie kampanie Google - Załóż google, sr*j kolorowo? Może i to śmieszne, zwróci uwagę, ale jest denne :) widać telefonie komórkowe lepiej wiedzą, jak tworzyć reklamę i hasła.

Zgadzam się. Niektórym naprawdę się wydaje, że wystarczy, aby o kimś/czymś mówiono i cel zostaje zrealizowany. BlackSEO na przykład pisze o osiągnięciu celu... a skąd wiadomo jaki jest cel tej kampanii reklamowej? Skuteczność kampanii reklamowej zawsze ocenia się na podstawie postawionego celu. A jaki cel ma ta kampania reklamowa MS? Niektórym tu się wydaje, że są specami od wszystkiego.

Edycja: Odnośnie wygładzania czcionek to z tego co pamiętam z wcześniejszych wersji to dało się to wyłączyć, zwało się to clear type. Być może i tutaj się da to usunąć. Jak dla mnie IE9 (beta, potem RC) to najlepsza wersja spośród IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przykucie uwagi to osiągnięcie celu - to może następnym razem niech na stronie startowej zamieszczą zdjęcie ładnej dużej kupy z hasłem "twoja stara jest gówniana" jeszcze bardziej przykują uwagę, może nawet w tv o tym powiedzą... tylko czy aby na pewno o to chodzi? Jeżeli taki poziom reprezentuje dzisiejsza młodzież to strach się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EliaSh, ale ja się z Tobą w zupełności zgadzam. Poza tym nie jest odkryciem, że z Internetu korzystają ludzie młodzi... czy to oznacza jednak, że ci w sile wieku nie? Średnio "zabawne" może być takie hasło reklamowe dla człowieka w poważniejszym wieku. Poza tym jeżeli ktoś jest młody i obeznany w temacie to tak czy inaczej sprawdzi IE9, nie trzeba go przekonywać żenującymi tekstami o "twojej starej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności