Skocz do zawartości

Hasło reklamowe Microsoftu


ilgesu

Rekomendowane odpowiedzi

Hasło-suchar, ale jak widać działa. Pewnie miało być odświeżenie wizerunku, oko puszczone do młodszej gawiedzi - myślę, że się uda - to akurat nie jest wina M$, że młodzież jest jaka jest..

Ale jest też druga strona medalu - taką kampanią reklamową M$ zaprezentował wreszcie pewną dozę autokrytyki i dystansu do siebie - potwierdził, że wcześniejsze IE były nie do końca udanymi struclami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powiem szczerze, że jeśli chcieli puścić oczko do 'młodszej gawiedzi', to można to zrobić mniej prymitywnie, a jednak śmiesznie. Czy nie zwróciłoby Waszej uwagi równie mocno (przy tym nikogo nie obrażając) chociażby "IE9 - jestem hardcorem". Tego można wymyślać na pęczki, bo internet jest przebogaty w takie treści, które stały się "kultowe". Tylko czemu trafiając do młodych, trzeba iść po prymitywne hasełka rodem z podstawówki i gimnazjum? Czy to jest ten przedział o który walczy MS? i czy aby na pewno to hasło nawet wśród nich nie jest obiektem 'obciachu'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jeśli chcieli puścić oczko do 'młodszej gawiedzi', to można to zrobić mniej prymitywnie, a jednak śmiesznie. Czy nie zwróciłoby Waszej uwagi równie mocno (przy tym nikogo nie obrażając) chociażby "IE9 - jestem hardcorem". Tego można wymyślać na pęczki, bo internet jest przebogaty w takie treści, które stały się "kultowe". Tylko czemu trafiając do młodych, trzeba iść po prymitywne hasełka rodem z podstawówki i gimnazjum? Czy to jest ten przedział o który walczy MS? i czy aby na pewno to hasło nawet wśród nich nie jest obiektem 'obciachu'?

Pewnie u niektórych jest obciachem, ale mimo wszystko komunikat kojarzy się jako "muodzieżowy" :)

IE9 - ale urrrwał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło microsoftu jest genialne i bardzo marketingowe. Chyba nie wiecie dlaczego wymyśla się takie hasla a nie inne. ilgesu proponuje hasło "IE9 - jestem hardcorem" - przecież to hasło jest zupełnie nie z tej ligi, a użyte przez MS byłoby pogrążające. Hasło w stylu "Twoja stara" użyte w kontekście IE6 pasuje tam doskonale i co najważniejsze - dociera do ogromnej liczby ludzi. Wiecie ile kosztuje wymyślenie takiego - wydawałoby się - banalnego hasła? Takich haseł nie wymyśla się w ciągu godziny, mimo że niewprawne oko może takie hasła oceniać jako "poniżej poziomu".

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności