Skocz do zawartości

Poważne zlecenia.


Inka22

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno 26 dni roboczych? to od poniedziałku do soboty?

jak ty sobie etat wyobrazisz?.

że masz chętne na takie pisanie hardkorowe

zapominasz jaki procent bezrobocia jest w Polsce w szczególności w kategorii 40+, kobiety.

Jak dostane dofinansowanie z UP na stworzenia miejsca pracy to planuje zatrudniać jeszcze 2 osoby.

To jest strasznie męcząca praca

Jak mówi byla nauczycielka (siedzi obok), która teraz pisze teksty, męcząca praca to użerać się z naćpanymi nastolatkami w szkole. A tu spokojnie, cicho kawa, herbatka

żadnej presji. Wice nie ucz ludzi co dla nich jest lepiej, bo chyba widzą lepej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MaxPan, etat to praca od poniedziałku do piątku, po 8 godzin! 160 godzin w miesiącu.

Racja, myślałam o tym, są ludzie, którzy się znajdą na takie pisanie, bo nie mają wykształcenia, pracy itp., wezmą cokolwiek...

Ty masz chyba w sobie wrodzoną arogancję. Nikogo nie uczę i nie mówię, co jest dla kogo lepsze. Wyrażam swoją opinię, a do tego jest forum dyskusyjne.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mają wykształcenia

jak bez wykształcenia można pracować jako nauczycielka? :)

Nadgodziny w Polsce nie są zabronione jeśli opłacane, a pracownik sam wyraża chęć pracy. Wiec przestań mnie uczyć co mam robić.

Chyba lepiej pracować jak siedzic na zasiłku.

Pozdrawiam serdecznie, nie mam zamiaru dyskutować z kobieta która nie ma pojęcia co to znaczę siedzieć bez pacy i chodzić do UP w poszukiwaniu czego kol-wiek.

To nie arogancja, to irytacja nie rozumieniu podstawowych rzeczy przez osoba z która dyskutuje.

Z mojej strony temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie ma sensu dalej toczyć tej potyczki słownej, bo czegokolwiek bym nie napisała, to i tak wyjdzie, że Ty jesteś mądrzejszy.

Etat, a nadgodziny to zupełnie inna kwestia. Więc powinieneś sam wcześniej sprecyzować, co masz na myśli, a nie teraz atakować mnie na forum. Daleka jestem od uczenia Cię, co masz robić. Sam wyolbrzymiasz sprawę i się unosisz.

Oczywiście, nie ma sensu dyskutować z kobietą (szowinizm), która dodatkowo nie lata po UP. No tak, a tylko takie kobiety wiedzą, ile wynosi etat.

Zastanów się co piszesz, bo w poprzednim poście przyznałam Ci rację, że w niektórych regionach kraju znajdą się i tacy, którzy będą pisać za grosze.

Salek_Art, no tak, zależy ile wyjdzie dni roboczych, przepraszam :)

edit: nie, MaxPan, nie można pracować jako nauczycielka bez wykształcenia. Nic nie poradzę na to, że sobie dopisujesz do posta zdania po tym, jak ja już odpowiedziałam na niego w swoim.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w niektórych rejonach polski za pisanie precli najniższa krajowa to odpowiednia stawka.

Niektórzy za tą kwotę muszą harować sprzątając ulicę, czy pracując na budowie ( często nie mając ubezpieczenia).

Praca przy pisaniu precli nie jest może jakimś luksusem, ale taka kobieta sobie siedzi, pije kawę, nie marznie ( jak budowlańcy), nie spali się ( jak budowlańcy ). Myślę, że niektóre kobiety, zwłaszcza 40+ są zadowolone z takowego etatu, z drugiej zaś strony patrząc nie ma co wymagać, by pracodawca za siedzenie i pisanie precli płacił 3000- miesięcznie, nie jest to praca wymagająca, ani jakiś wyjątkowych umiejętności, ani wykształcenia wyższego.

Jeżeli chcesz przyjmować profesjonalne zlecenia to musisz sobie na to zapracować. Pisać można na początek nawet za 2 zł, w ten sposób zdobędziesz referencje oraz zbudujesz portfolio, z czasem będziesz podnosić stawki, a i tak zlecenia będą napływać.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet( lub kobieta) oferuje 20 za 1000 znaków, masz już zleceniodawce

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry837181 ( jeżeli link przestanie działać to prawdopodobnie znalazł się w koszu)

600 tekstom (takie zlecenia oferuje) miesięcznie/ 20 = 12 tys złotych.

bardzo prawdopodobna oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, a potem próbki poszły, kontakt się urwał, wysyłka na PM do kogoś z info o tekstach, które są unikalne i tanie, ja sprawdzam unikalność, a teksty wiszą sobie w sieci, po czym na pytanie: co to jest mam odpowiedź: imposible! :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł za 1k znaków? :) Huh... niewłaściwe studia skończyłem :P Cena z kosmosu. Porównując do pracy programistów, grafików, branży hi-tech... stawka większa niż ma 90% specjalistów po studiach technicznych. 4k znaków dziennie (chyba to żaden wyczyn?), 20 dni i 8k miesięcznie jest :) Pewnie netto jeszcze ;)

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności