Skocz do zawartości

Poważne zlecenia.


Inka22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale przecież nie jest w ogłoszeniu napisane, jaka jest jednostka :) czy zł czy gr czy cokolwiek innego

Może Euro.

Rację miał ktoś, kto powiedział, że dobre zlecenia można zdobyć mając "dojścia". Tak znalazł się mój najlepszy klient, dla którego piszą na przyjemny temat, choć nie powszechny.

Co ma założenie działalności do atrakcyjnych zleceń?

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan, też sądzę, że chodziło o 2 zł :) ale bywa różnie :)

Co ma założenie działalności do atrakcyjnych zleceń?

mając działalność gospodarczą jest się poważniej traktowanym, a co za tym idzie, zlecenia są wyższej jakości. Firmy lubią relacje Business to business, bo mogą sobie odliczyć podatki, vaty, dochodowe, te sprawy.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma założenie działalności do atrakcyjnych zleceń?

Wystawiasz faktury/rachunku/inne papierkowe dokumenty. Działając pod szyldem firmy czy własnej działalności gospodarczej jesteś osobą bardziej wiarygodną. Poważne firmy/spółki częściej wybierają za parterów biznesowych inne firmy niż osoby prywatne. Z firmą lepiej/łatwiej jest się rozliczać niż z osobą prywatną, jest mniej biurokracji i papierkowej roboty, mniej zamieszania przy sprawach podatkowych itp.

Przeglądasz ZPN - więc sama musisz widzieć, ile jest zleceń, gdzie warunkiem licytacji pozostaje możliwość wystawienia rachunku lub faktury.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wystawiam rachunek to nie mają takich udogodnień, pytam bo nie wiem:) serio.

A co do tego, co wyskakuje po wpisaniu Imienia i nazwiska w google, to można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć o swoich partnerach w biznesie, jakim jest pisanie. Niekiedy wyskakują w wynikach artykuły sygnowane nazwiskiem, a niekiedy na przykład ostrzeżenia przed daną osobą.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rachunku nie ma m.in. obowiązku wpisywania tych wszystkich kwot związanych ze stawkami podatkowymi itp. Niby można to sobie samemu policzyć, ale po co przeciążać księgową :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie się opłaca od 3 pln netto (patrz projekt seotxt).

Sam wykonuję takie zlecenia, z tym że podwykonawcy są tani - czyli reszta dla mnie - warto. Kwestia tylko jakości artykułów. Tutaj każdy wie swoje, ale precle to nei to samo co tekst na stronie firmowej bo tutaj minimum trzeba liczyć 10 pln co i tak jest marną stawką.

Kwestia podejścia i wymagań - ja mam wysokie, więc jeśli ktoś wie jak pisać i ma pewne doświadczenie zapraszam na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie przeznaczenie tekstu określa stawkę, a jakość tekstu. Nikt nie zabroni na firmówke wrzucić kaszanki za 1zł i nikt nie zabroni wrzucić dobrego arta za 10zł na precelka :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tyle hojność, co desperacja pisarza, który pisze art z działki fizyki kwantowej podparty własnymi wnioskami w ilości znaków 1k za 1zł, no chyba, że jest przy tym torturowany, to fakt hojność ma tu znaczenie. :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony, nie wiem czy wiesz, ale np. młodzi lekarze, czy studenci medycyny, prawa, automatyki i robotyki mają często obowiązek pisania prac powiedzmy "nie na swoje potrzeby". Nie dziwię się, ze taka osoba, tzn ktoś kto świetnie zna temat, szczególnie na początku "kariery" chętnie zgadza się pisać za grosze. Uwierz, nie trzeba ich torturować, dla nich sklecenie 3-4 stron a4 za 20 zł (czyli ok 2 zł za 1k znaków) to dobra stawka.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności