Skocz do zawartości

Yahoo indeksuje nofollow?


siK!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj przeglądam sobie linki do jednej ze swoich stron i się zdziwiłem bo zauważyłem, że yahoo wyświetla linki z forum, które ma atrybut nofollow. Z tego co kiedyś czytałem to yahoo podobnież nie wyświetla linków z atrybutem nofollow. To jak to w końcu jest?

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko yahoo indeksuje linki nofollow ;) NF jest interpretowane chyba tylko przez google.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy odroznic dwie rzeczy - przekazywanie mocy przez link nofollow i pokazywanie, go w backlink'ach. To, ze Yahoo go pokazuje to oznacza, ze odnalazl link, a niekoniecznie musi oznaczac to, ze bot przez niego przeszedl i zaindeksowal strone docelowa, czy zliczyl ten link jako przekazujacy 'moc'.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

nofollow z czasem może mieć więsksze znaczenie niż sądzimy. Myślę że za parę lat nie będzie w ogóle różnicy między nofollow a dofollow.

Jesteś w gimnazjum, liceum lub na studiach, fizyka to dla Ciebie problem?

Nic prostszego wystarczy, że za darmo nauczysz się wzory fizyka z objaśnieniami symboli.

I policzysz kilka zadania fizyka z rozwiązaniami dla liceum, gimnazjum i studentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nofollow ma przede wszystkim oszczędzić G trochę mocy obliczeniowej, aczkolwiek testy robione przez ludzi zajmujących się SEO, pokazują ze te linki mają pewien pozytywny wpływ na wyniki w SERPach.

Yahoo łyka linki NF jak bocian żaby, bardzo szybko je indeksując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności