Skocz do zawartości

Rejestracja forum w sądzie


bruny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem troche informacji na temat rejestracji for jako czasopisma w sądzie, jednak wiekszość z kilku lat przed,

czy to jest nadal wymagane ?

jesli tak to czy ktoś mogłby mi wytłumaczyć gdzie i jak moge to zrobić, czy trzeba wysyłać pismo, isc osobiście itp ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do for to dokladnie nie wiem, ale jezeli jest to ta sama regulacja co strony internetowe, czyli trzeba je rejestrowac w KRS jako czasopisma to oczywiscie to caly czas obowiazuje. Jakies 2 miesiace temu jedna osoba z forum przeprowadzila te rejestracje i gdzies jest tutaj o tym temat.

Praktycznie nikt nie rejestruje stron, ale to nie znaczy, ze przepis nie obowiazuje. Jak ktos Cie podkabluje do sadu to zostaniesz ukarany. Sa juz w takich sprawach wyroki skazujace za brak rejestracji.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności