Skocz do zawartości

google pada


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

wybacz Szook ale fanzolisz jak potłuczony !!!

zresztą wszysko co jest to tylko domysły a co i jak

wątpie abyśmy sie dowiedzieli.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jaki potluczony ;-).

Gdyby ci strona padala bo np twoj admin dal xxxx to pewno jechalbys go udusic.

A jak google wymiata tysiace serwisow ktore np poza ich reklamami swieca reklamy we wlasnym zakresie.

I czy z takiej straty google wysle fu*k YYOU czy przeprosi.

No zapewne bedzie mialo gdzies wydawcow.

Wiec to nie jest fanzolenie.

A pozatym yahoo jest lepsze i kiedys podobno nawet interesowalo sie WP.

Przestalo bo co sie dziwic jak tam sie sami nie moga dogadac to co tutaj Yaho mialo szukac.

Tak czy tak krok yahoo w Polske bylby dobry kierunkiem.

I beerbant nie interesuje mnie przyczyna tergo co sie dzieje z google.

I nawet nie bardzo mnie bedzie interesowala licza sie fakty - wylozyli tysiace serwisow uznajac ze skoro oni padli to i inne witryny tez moga sie wykladac. i nie widze tutaj naprawde zadnego fanzolenia a jedynie fakt iz nie zabezpieczyli swoich chlebodawcow.

Bo to ze oni placa ludzia z PP to nie znaczy ze oni dla ludzi te pieniadze zarabiaja. to ludzie z PP te pieniadze dla nich zarabiaja.

Tak czy tak dla mnie takie podejscie nie jest fer!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy naprawde myslicie ze Google upadnie w taki sposob? :D

Rpnet ma racje - odpocznijcie troche a do wieczora (ewentualnie do rana) wszystko wroci do normy !!!

105672[/snapback]

a jak inaczej? pewnego dnia wszystkie servery padną... :P nikt nie będzie wiedział co się dzieje, ludzie zaczną sprzedawać akcje i firma upadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocky ja nie mowie nawet slowa o upadku.

Ja mowie o wylozeniu witryn z PP ktore spowodowalo Google swoim programem ktorego nie raczylo odpowiednio zabezpieczyc przed takimi sytuacjami.

I wzadnym wzgledzie nie uwazam zeby takie cos drgnelo nawet google sa zbyt wielcy na ta chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl mysle ze to nie ma nic wspolnego ze statmi. Bo niby co pan gugl kupil system statow i pyta sie pana zenka: "to gdzie je wstawiamy" a pan zenek odpowiada: "a dawaj je tu miedzy cache a a adsense jest jeszcze troche miejsca"

Przeciez to malo realne ze wsadzili na te same maszyny !!!

:D

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy naprawde myslicie ze Google upadnie w taki sposob? !!!

Tak.. kiedys musi to nastąpić - ale nie będzie to proces jednodniowy...

Zauważ, ze na rynku polskim mielismy juz kilka szukajek zagranicznych... Kiedys krolowało Yahoo, Altavista.. i jaki one mają dziś udział w wynikach poszukiwań !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu mozna przeczytać jest z lekka śmieszne. Albo płacz i przewidywanie upadku Google (niby z jakiej racji?), albo pretencje, że Google padło !!! Wszystko ma prawo paść. Ile razy przez te kilka lat były pady AdSense? Ile stracisz pieniędzy przez ten pad? (pewnie kupę kasy, tutaj sami bussinesman'y). Śmieszą mnie komentarze typu: "Google ma nas głęboko gdzieś", "Jak oni mogą to robić", "tracę na tym kasę". Ktoś traci kasę, ktoś ją zyskuję - tak było zawsze i tak będzie. Google padło (nie pierwszy i nie ostatni raz) i Google powstanie. Wydajecie jakieś wyroki nie wiedząc co się naprawdę stało - wyszukiwarka już działa. Śmieszne są też komentarze jakoby wszystko przez staty :D Takie odwoływanie się do statów to pikuś w porównaniu do innych usług Google.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy "ADsense" - padły na wszystkich moich serwisach..........

A wiedziałem ze dzień będzie do bani.........

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

breja ale ja nie mowie ze to wina statowo ten pad.

Tylko zamiast ulepszac to co pier..... biora sie za nowosci.

Chca stworzyc swoj swiat internetowy wykluczajac srednio duze firmy zaniedbujac inne sprawy.

Zachowuja sie jak malo dosiwadczona firma rozpoczynajaca setki projektow i nie robiac zadnego dobrze.

Robia tylko wersje beta beta beta, kupuja statystyki zamiast pomyslec nad poprawianiem jakosci - faktycznym poprawianiem jakosci bo to ze robia updaty co 5 min i wyniki skacza nie oznacza poprawy jakosci.

Ogolnie w google zrobil sie wielki syf i przed ich jogurterem jak i po.

Mieszaja i nic konkretnego nie wymyslaja.

Yahoo ma naprawde duze szanse i jest mocna firma, zreszta dowod jak google szybko sie obraza - jak yahoo napisalo ze ma wiekszy indkes to google schowalo ogon i powiedzieli ze nie beda juz pokazywac ile witryn maja zaindkesowanych.

Nie zrobili nic aby przegonic yasia tylko kupuja nastepne gowna.

Lutek nie wazne ile sie traci nawet jak to jest 5$ w danym czasie to w skali tysiecy serwisow mozna powiedziec ze wada PP Googla spowodowala straty w tysiacach dolarow.

Tak wiec nie mow ze moga sobie pozwolic.

Bo kilka takich padow i zaczna tracic witryny partnerskie ktore przjeda do innych PP szczegolnie ze rynek PP w Polsce dopiero sie rozwija i konkurnecja dopiero bedzie im rosla co bedzie wymagalo stabilnego serwowania reklam.

Decydujac sie na stworzenie PP firma powinna zapewnic uczestnikowi jak najmniej strat. W wypadku Google tak sie nie stalo. A naprawde mozna bylo zabezpieczyc skrypt javy na taka ewentualnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności