Skocz do zawartości

google pada


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

No godzina dwie i pewnie wszystko wróci do normy :-). Wygląda jakby DNSy poszły w dół, bo po IPkach w większości przypadków łączę się z Google bez problemu.

Uczysz się języka angielskiego? Masz kłopoty z nauką słówek? Sprawdź nową stronę dzięki której nauka angielskiego przestanie sprawiać Ci problemy. Ucz się angielskiego słownictwa, wymowy i gramatyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydaje mi się, iż nie jest to awaria samego Gugla co samej sieci. Coś jakby dziś się przytkały łącza międzynarodowe i dnsy root. Kupa witryn i usług nie tyra dziś. W pracy mamy też problemy z synchronizacją połączeń (niesatelitarnych).

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak nie nalezy rozumiec mojej wypowiedzi jako wyroczni Google Pada jako firma tylko Google Pad jako pad serwera bo widze ze zle odbierana jest moja mysl.

Google dlugo nie padnie i dlugo bedzie wysoko na swieczniku.

Tylko do k.... nedzy niech poprawia to co zarabia a nie chca zdobyc caly rynek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!..

No to sie dzieje!

Pozwolcie ze podgrzeje troche i tak juz bardzo goraca atmosfere.

Oprocz tego ze reklamodawcy i wydawcy w programach reklamowych Google traca OGROMNE sumy $ to wynikow moga nie dostawac takze partnerzy google. Wyobrazcie sobie ze w portalu typu interia nagle wyszukiwarka nie dziala... :/

..A tak na koniec, jak myslicie Google "przeprosi" wszystkich?? :-)

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku zachowujesz się wybacz jak panienka która zgubiła wacik i panikuje że sie wykrwawi na śmierć znaczna większość zresztą też , weźcie albo kupcie sobie nowe waciki albo zawsze miejcie w zapasie waciki dodatkowe.

Będziecie mieli mniej stresu na przyszłość !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant ja naprawde nie mam czm sie stresowac.

Ja tylko analizuje czy tak duze PP jakim jest Adsense Googla moze pozwolic sobie na takie zachwiania.

Czy nie mozna bylo takiej ewnetualnosci zabezpieczyc ze strony programistycznej, a jezeli bylo mozna to dlaczego Google tego nie uczynilo.

Założyło że:

Nigdy im nic nie padnie

Jak padnie to maja to gdzies i tak tracą.

I nie ze ja sie jakos piekle tylko staram sie zrozumiec jak tak duze PP podchodzi do tematu zabezpieczenia na wypadek takiego wlasnie PADU.

I nie wazne czy trwa on minute czy godzinę - wazne ze sie dzieje nie wazne ze raz na rok wazne ze skutecznie i bez zadnego zabezpiczenia na taka ewnetualnosc.

To tylko pokazuje poprostu jednak slabe punkty Googla mimo ze jest duze.

Zadne lacza miedzynarodowe a jak DNS to tylko ICH wiec uwazasz ze Google nie posiada wlasnego serwera DNS :-)

A wystarczylo zrobic tracert do ip googla i zobaczyc czy padaja lacza czy google.

Mi padalo Google serwery nie lacza. Bo tracercik szedl czysto do googla

padgoogle.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo swojego czasu pad mialy statystyki stat.pl duzo krotszy ale ja dostalem przeprosiny za chwilowa przerwe ;-)

A na przeprosinach google mi nie zalezy

ja to naprawde z innego pkt widze.

To znaczy tworzenia wspanialego PP a dania xxxx na tak otwartym polu jak odpowiednich kilka komend w javascript

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności