Skocz do zawartości

google pada


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

wtedy zamiast Google ;-) wyswietlala sie inna wyszukiwarka ktora miala takie same wpisy w DNS jak oni, a ze im padl DNS to nie wiem jak ale wyswietlala sie strona wyszukiwarki konkurencyjnej.

Jaka prawda kto wie. moze im hackneli strone a google twierdzilo ze to tylko awaria dns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Lutek nie wazne ile sie traci nawet jak to jest 5$ w danym czasie to w skali tysiecy serwisow mozna powiedziec ze wada PP Googla spowodowala straty w tysiacach dolarow.

Tak wiec nie mow ze moga sobie pozwolic.

Bo kilka takich padow i zaczna tracic witryny partnerskie ktore przjeda do innych PP szczegolnie ze rynek PP w Polsce dopiero sie rozwija i konkurnecja dopiero bedzie im rosla co bedzie wymagalo stabilnego serwowania reklam.

105684[/snapback]

Więc zrezygnuj z AdSense i przestań biedolić. Nie zrezygnujesz? Więc musisz zaakceptoweać ich regulamin i sytuacje które się raz na dłuuugi czas dzieją. Do kogo przejdą partnerzy? onetkontekst (pfff)? Adnet i inne sieci nie przyjmują chwastów.

Decydujac sie na stworzenie PP firma powinna zapewnic uczestnikowi jak najmniej strat. W wypadku Google tak sie nie stalo. A naprawde mozna bylo zabezpieczyc skrypt javy na taka ewentualnosc

105684[/snapback]

Gdyby babka miała wąsy, to by dziadkiem była.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie ze w portalu typu interia nagle wyszukiwarka nie dziala... :/

105695[/snapback]

Nie znam osób korzystających z portalu radia RMF FM, mała pewnie strata. Po wejściu teraz na interie nie mogłem znaleźć wyszukiwarki. Żeby portal nie znał się na usability...

..A tak na koniec, jak myslicie Google "przeprosi" wszystkich?? :-)

105695[/snapback]

Znając ich nawet nie powiedzą o co chodziło, a jak powiedzą to pewnie obarczą DNSy.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wqidzisz ja o czym innym ty o czym innym.

Ja o sensownosci tworzenia nowych bajerow gdy wala sie rzeczy ktore przynosza zarobek.

Ja szukam logiki a ty mowisz ze moge zamiast biadolic.

Ja nie biadole, ja analizuje czym kieruje sie tak duza firma ktore nie uwzglednia takiej mozliwosci przynajmniej z pkt programowego.

Moze dzisiaj OnetKontekst nie jest wstanie zagrozic czy Adkontekst WP

ale jest jeszcze Yahoo i bedzie tego coraz wiecej, beda programy ktore beda sie rozwijalyi rozbijaly rynek.

I to ze dzisiaj nie ma sie alternatywy nie oznacza ze takie dni jak dzis gdy taka alternatywa bedzie beda powodowaly ze zacznie sie z nich korzystac.

Model platnosci sie zmieni z CPC na klikniecia konczace sie sprzedaza a nie tylko KLIK KASA.

Tak wiec jeszcze wiele sie zmieni a PAD Googla to tylko analiza czy tak duzy program powinien miec takie zwieszki

Ja swoejgo czasu uzywalem interii katalogu teraz ciezko go odnalezc w bliskich klikach.

Ale pamietam tam zato jakiegos admina katalogu o imieniu Janusz ktory mial bardzo dobre podejscie do userow i to ze interia ma maly zasieg nie oznacza ze jest az tak kiepska, bo jest tam wiele serwisow wartych uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie siostra przyleciała, że internetu nie ma bo na Google nie może wejść :D

Tak tak nie ma internetu droga siostro ... i komp mój :crazy:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie biadole, ja analizuje czym kieruje sie tak duza firma ktore nie uwzglednia takiej mozliwosci przynajmniej z pkt programowego.

105719[/snapback]

No dobra, już 10 raz słysze jak Ty byś to zorbił, a głupie gugle nie zrobiło. Szukają pracowników, weź się zgłoś i zrób to co mówisz tutaj. Google ma cały sztab programistów, dział logistyki, inzynierów itp. Jesteś pewnien, że nie analizowali tego o czym mówisz?

Moze dzisiaj OnetKontekst nie jest wstanie zagrozic czy Adkontekst WP

ale jest jeszcze Yahoo i bedzie tego coraz wiecej, beda programy ktore beda sie rozwijalyi rozbijaly rynek.

I to ze dzisiaj nie ma sie alternatywy nie oznacza ze takie dni jak dzis gdy taka alternatywa bedzie beda powodowaly ze zacznie sie z nich korzystac.

105719[/snapback]

Już się onetem podniecali...

Model platnosci sie zmieni z CPC na klikniecia konczace sie sprzedaza a nie tylko KLIK KASA.

105719[/snapback]

A jak chciałbyś to rozwiązać? Ktoś sprzeda usługę i naciśnie w google, że sprzedał i oddaje kase? Czy może wjazd na konto bankowe dla Gugla?

Tak wiec jeszcze wiele sie zmieni a PAD Googla to tylko analiza czy tak duzy program powinien miec takie zwieszki

105719[/snapback]

A Windows nie powinien być takim sitkiem.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Heh firefox i wlasnie google ma taki cel.

Internet = Google

Nie szukaj z google

tylko szukaj w Google.

Docelowym zalozeniem googla jak widac jest nie wypuszczenie usera poza swoja witrynę.

I jak dalej bedzie to tak szło to na jakis czas moze sie tak stac a firmy z sredniego sektora informatycznego moga niezle odczuc tego typu zagrania googla.

Choc jak dla mnie zastanawiam sie jak dlugo MSN bedzie sie przygladal dzialania Google spokojnie i bez obaw. Z taka kasa jaka dysponuje MSN jest wstanie kupic Google i spowodowac ze kazdy pokocha Billa

A co do modelu platnosci to po co Myslisz GOOGLE te STATY i dokladna analiza klikniec.

Model platnosc CPC nie jest jedynym modelem.

Skuteczniejsze kampanie prowadzi sie dzieki analizie klikniec z ktorych uzytkownicy dokonali zapytania,wypelnili formularz itp.

A jak - wystarczy ze zamawiajacy ten model uzyje statow google i google bedzie widzielo czy ten klik zakonczyl sie wypelnieniem formularza to taki przyklad oczywiscie.

Ale poto sa statystyki by analizowac.

Ja nie mowie co ja bym zorbil - tylko pytam wlasnie czy skoro maja tylu programistow to nie bylo mozliwe zabezpieczenie na wypadek padu.

Ja sie nie znam wiec pytam czy to taka sztuka czy porpstu google uznalo ze nie musi takiego zabezpieczenia w skrypcie wprowadzac.

Chyba to nie jest sztuka napisac takie zabezpieczenie na wypadek braku pinga lub cos takiego.

A WINDOWS to mniejsze SITKO niz niejeden LINUX tak w ramach scislosci.

Czytalem wiele i nie jeden LINUX jest lepszym celem atakow niz obecdne WINDY.

LINUX to darmowy soft dlatego tez jest dobrym celem atakujacych cos jak forum PHPBB.

Tak wiec nie uwazam wyzsziosci LINUXA NAD WINEM a szczegolnie dla osoby srednio zaawansowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc jak dla mnie zastanawiam sie jak dlugo MSN bedzie sie przygladal dzialania Google spokojnie i bez obaw. Z taka kasa jaka dysponuje MSN jest wstanie kupic Google i spowodowac ze kazdy pokocha Billa

105722[/snapback]

He he... jasne :crazy:

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespół panienek w klimakterium urządził sobie dyskusje bo komuś tam pare $ uciekło i czyta Szookujace niusy :crazy:

a srał to pis jutro bedzie ok i sie o tym zapomni :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespół panienek w klimakterium urządził sobie dyskusje bo komuś tam pare $ uciekło i czyta Szookujace niusy :crazy:

a srał to pis jutro bedzie ok i sie o tym zapomni :D

105725[/snapback]

Popieram Twoją wypowiedź. Ci co najwięcej niby tracą $ zarabiają pewnie najmniej :)

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, koncze dyskusje bo wykracza poza umysly nie ktorych osob.

Ja nie pisalem tutaj o stracie kilku $.

Analizowalem calosc tego ze cos padlo i czy powinno objawiac sie w taki sposob.

Analizowalem inne PP, modele klieknieć, nowe uslugi googla i widoczne zalozeniai kierunki Googla.

Ok, znikam by nie wglabiac sie w rozmowe bo zaraz wyjdzie ze ja mowie ze znowu wiem najlepiej a ja jedynie przedstaiwam swoja opinie ktora staram sie poprzec slowami.

Ale jak ze czesto brak argumentow staje sie argumentem do ataku lub glupiego spelntowania calosci dyskusji.

Hey do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, koncze dyskusje bo wykracza poza umysly nie ktorych osob.

105729[/snapback]

He, he.. takie wypowiedzi lubię najbardziej :) "Koniec dyskusji, bo nie dorastacie mi do pięt i nie rozumiecie co ja do was beble" :crazy:

Ja nie pisalem tutaj o stracie kilku $.

105729[/snapback]

No pisałeś o milionach :D

Analizowalem calosc tego ze cos padlo i czy powinno objawiac sie w taki sposob.

105729[/snapback]

Jak można analizowac coś, nie wiedząc co jest przyczyną?

Hey do jutra

105729[/snapback]

Hej!

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to sie stanie pewno alternatywa dla osob ktore beda chcialy sprawdzic czy dane klieknciecie przynioslo skutek a nie tylko skutkiem jest wejscie na stronę.

Tak mi sie wydaje zeby nie bylo ze WIEM - ja sie tylko domyslam co sie moze zmienic.

Oki znikando robie zanim zrobia lincz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model platnosci sie zmieni z CPC na klikniecia konczace sie sprzedaza a nie tylko KLIK KASA.

Ja w google reklamuje darmowe usługi. Usługa przynosi dochód, więc jest i jej darmowa wersja. Więc nie będzie dla mnie miejsca w Twojej przyszłości :crazy:

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności