Skocz do zawartości

Zarabianie w Internecie


seomarketing2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem was zapytać czy znacie dobre i sprawdzone metody zarabiania w internecie, lub za pomocą internetu jak kto woli.

Chodzi o kwoty takie jak 200-300 zł Tygodniowo.

Pewnie wielu mnie wyśmieje że zadaję takie głupie pytanie jednak próbowałem już wielu sposobów zapisywałem się na dziesiątki kursów, czytałem setki stron i for ale niestety żadna z rad które tam były mi nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie to nie jest dla Ciebie.

A ile masz czasu? Możesz np. pisać teksty, możesz katalogować...przynajmniej tutaj byś na pewno znalazł zleceniodawców, jeśli chociaż trochę to ogarniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kwoty takie jak 200-300 zł Tygodniowo.

W ile godzin chcesz taką kwotę osiągnąć ? Jeżeli zadajesz takie pytania, to pewnie nie masz pojęcia o SEO. Zacznij od działu dla początkujących. Bez znajomości SEO również można zarabiać w internecie, ale zdecydowanie większe pieniądze są jeżeli zna się na pozycjonowaniu stron internetowych.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was zapytać czy znacie dobre i sprawdzone metody zarabiania w internecie, lub za pomocą internetu jak kto woli.

Chodzi o kwoty takie jak 200-300 zł Tygodniowo.(...) próbowałem już wielu sposobów zapisywałem się na dziesiątki kursów, czytałem setki stron i for ale niestety żadna z rad które tam były mi nie pomogła.

Może najpierw napisz co właściwie próbowałeś i z jakim skutkiem. W zarabianiu przez internet chodzi przede wszystkim o wytrwałość. Nie ma tak łatwo, że postawisz stronę, wrzucisz reklamę i po kilku tygodniach pozycjonowania zacznie ci przynosić wymarzony dochód. Trzeba nad czymś pracować miesiącami, czasem nawet latami.

Sprawdzone sposoby?

1) tworzenie stron www

2) optymalizacja i pozycjonowanie stron

3) copywriting, pisanie tekstów na zamówienie

4) tworzenie wartościowych stron i sprzedaż pow. reklamowej

5) sprzedaż towarów przez sklep internetowy

...

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seo, powiedz szczerze: chodzi ci o te wychwalane pod niebiosa sposoby jakie dość systematycznie pojawiają się chociażby na stronach z ofertami pracy gdzie trzeba się tylko zarejestrować i klikać w klinki czy tam inne ankiety wypełniać, za co ma się zarobić "ileśtam" ?

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdzichuSowa - to było poniżej pasa :)

@seomarketing2011 - jeśli nie masz wiedzy na dany temat zwiazany z zarobkiem w internecie, to najpierw zdobądz wiedze a później szukaj $$$. Za Twoją naukę nikt nie zapłaci. W internecie jest taka konkurencja, że specjaliści maja problemy z zarobkiem...

Zamiast siedzieć 56godzin (8h x 7 dni) nad np zrobieniem strony, którą wyceniłeś na 200zł poszukaj pracy na budowie, tam płacą więcej. 3,57 za godzine... opłaca Ci się wchodzić w ten biznes?

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast siedzieć 56godzin (8h x 7 dni) nad np zrobieniem strony, którą wyceniłeś na 200zł poszukaj pracy na budowie, tam płacą więcej. 3,57 za godzine... opłaca Ci się wchodzić w ten biznes?

przy stróżowaniu płacą 6 zł/h w małym mieście i nie chcą robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z Tobą szczery Szemron, bo uważam że trzeba się dzielić wiedzą.

Możesz mi powiedzieć, dlaczego adresujesz swojego posta do mnie? Klip cię chyba tak rozkojarzył, że nie zauważyłeś nawet, iż to nie ja jestem autorem wątku i nie ja proszę o receptę na zarabianie w internecie.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym sposobem na zarabianie jest kupowanie na aukcjach różnego rodzaju sprzętu a następnie sprzedaż na allegro lub innych aukcjach można na tym wyciągnąć bardzo dobrą kasę. Ja osobiście kupuję na za10groszy można tam nawet za kilka groszy kupić nowy bardzo dobry sprzęt a potem sprzedać z dużym zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności