Skocz do zawartości

Zniknal site, doslownie 0


HiTeC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis po ostatnich zawirowaniach w google sprawdzilem site strony, gdy wczesniej dosc ladnie byl wysoki, teraz nagle po wpisaniu site:domena (bez www, a mam tam tez pare subdomen), pokazalo ze niemozna znalezc takiej frazy.

Domyslam sie ze to moze wynik banu, bo inne sajty ktore mam ladnie nadal pokazuja.

Ale moge sie mylic, wiec jak cos to potwierdzcie moje przypuszczenia.

A jezeli tak to ... coz kiedy moze zdejma mi bana?

Strona nigdzie niebyla linkowana, jedynie wewnatrz siebie:(

Troche smiechu chociaz stare ale jare : Humorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuacje, patrze dzisiaj i wiekszosc podstron zostala wyindexowana, natomiast strona glowna nie ma w ogole opisu, tylko sam link i do tego spadła gdzies na 8 strone. Strona dzialala caly czas.

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie - spadek z 3 pozycji, gdzies w okolice 200 pozycji. I z dnia na dzień coraz dalej..

106016[/snapback]

Heh powiem Wam ze taka sytuacje - brak indeksacji, brak wynikow wyszukiwania na konkretne slowa kluczowe to ja mam od ok 3 miesiecy... Można powiedziec ze sie przyzwyczailem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest jakas tragedia. Nie wiadomo za co. Ponoc mial isc mail przed banem. Oj balagan lekki maja w G :)

106025[/snapback]

hmmm z moich doświadczen niekoniecznie musi być ban... mi juz nie jedna domena znikala:P naszczescie pozniej sie pojawiala.... moze gugiel robi sie jak onet.... ze co drugi tydzien domeny mi wypadaja z indexu:| moze wiec trzeba spokojnie poczekac.... chociaz szczerze mowiac... to to co sie teraz dzieje:P to po prostu.................................. paranoja.... placz i lament:P

Polecam https://transkrypcje24.pl - zleć nam wykonywanie swoich transkrypcji z nagrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to nie tylko ja mam "dziwności", ale ja jestem naprawdę w szoku, strona przez dwa lata na pozycji 1-3 a teraz jej nie ma w ogóle, za to pojawiła się na 1 miejscu adres stronki, który był używany własnie dwa lata temu, jakieś darmowe konto to jeszcze było. Paranoja.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wygląda na bajzel w wynikach znowu i wielki bałagan a nie kusił bym się o jakiekolwiek oceny czegoś tylko poczekał

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykładzie jednej swojej stronki , która przy tym ostatnim Jaggerze zaczeła mi latać w wynikach widzę, że googlarka zaczyna uśredniac wyniki - stronka nadal lata ale widełki są coraz mniejsze. (całe szczęście że miałem szczęście i witryny klientów poszły w góre i ustabilizowały sie kilka nawet na top1 ;) )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz swoj przypadek opisywalem w innym temacie ale powiem krutko strona z 1 pozycji w google zniknela nagle z indeksu tak ok 1-2 misiace temu po czym co jakis czas sie pojawia na 1-2 dni (ale na 2-3 stronie, najczesciej sam link bez tytulu i opisu)a potem z now znika na kilkanascie dni.

Moze google wprowadza rotacje stron by kazdy mogl miec 1 miejsce choc przez chwile ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez dopadlo a raczej jedna z moich domen, wyswietla tylko adres strony nic wiecej, pozycja tez poleciala, strona dodana raptem do kilkunastu katalogow, bez wymiany linkow, jedynie zlinkowana z subdomena w ktorej jest sklep.

tragedia !

wydaje mi sie ze google wprowadzil jakis system ktory jest winny takim zachowaniom i dziala z bledami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności