Skocz do zawartości

Oficjalny nabór do grupy HackSEO


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Celem grupy nie jest zarobek na członkach ale na rozwój - tak więc odpowiedź na twoje pytanie jest jedna składki idą na koszty utrzymania grupy w tym w/w przez Ciebie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy czytam wypowiedzi niektórych przypomina mi się wpis jaki miał tu ktoś w sygnaturce: "To jest moje zdanie ale jeśli Pan chce mogę mieć inne" :brawa:

Nie zajmuję się zawodowo SEO, działam na własny rachunek. Zastanawiałem się wcześniej czy istnieją takie wspierające się grupy. Czytałem kiedyś wypowiedź chyba @mrt- przymierzał się do tego.

Naturalnie są plusy i minusy takiej współpracy. Prawdopodobieństwo sukcesu zależy od poziomu uczestników, determinacji, pracowitości, zasobności (zaplecze, narzędzia, gotówka), kontaktów, referencji, przestrzegania zasad itd.

Moim zdaniem propozycja współpracy to dobra inicjatywa.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam płacić za to, że zdradzę Wam prywatne sekrety, udostępnię nikomu do tej pory nieudostępnione softy, a od członków grupy dowiem się pewnie, że ScrapeBox jest hiper, super i dostanę dostęp do kilku prywatnych OmniPress'ów to ja dziękuję za taką współpracę - takie jest moje zdanie - nie każdy musi się ze mną zgadzać :brawa:

Proponuję dodać do regulaminu - każdy do grupy musi włożyć mniej więcej tyle samo - wtedy nabierze to nieco większego sensu...

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś punkty Korzyści z członkostwa w grupie?

jak czytam to dowiedziałem się tylko:

1. Ile muszę płacić

2. Co muszę włożyć

3. Jakie mam obowiązki

4. Za co mnie możecie wyrzucić

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś punkty Korzyści z członkostwa w grupie?

Masz w pierwszym poście:

Cele grupy i ich realizacja

1.Budowa wspólnego zaplecza technicznego na potrzeby SEO

2.Wymiana informacji i wiedzy z tematyki pozycjonowanie/SEO/SEM/BHS

3.Wspólne testy i analizy zachowań Google

4.Pomoc w uzyskaniu określonych pozycji przez członków grupy

5.Pomoc w oprogramowaniu na potrzeby SEO (wliczając w to udostępnienie)

6.Ustalenie wspólnej polityki cenowej – nie mniej niż (określenie min. wartości słowa/frazy)

7.Działania mające na celu pozyskanie klienta lub wymiana informacjami na temat zapytań

8.Działania mające na celu pozyskanie partnerów strategicznych

9.Działania mające na celu zdobycie określonych rynków

10.Ekspansja na nowe rynki inne niż SEO/pozycjonowanie

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

del cytat

krzychuZksiezyca - to są obowiązki i cele - ale gdzie jest napisane, wchodzisz i możesz korzystać z tego i tamtego (nie licząc list xRumera...)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności