Skocz do zawartości

Częste awarie u osób piszących teksty


fluore

Rekomendowane odpowiedzi

mnie najczęściej dopada cieśnia nadgartska :) zwłaszcza przy płaceniu faktur ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ Irek, lojtas - macie racje, nikt nie przymusza do brania zleceń. Zwłaszcza że byłem po obu stronach tej barykady, zarówno jako zleceniodawca jak i zleceniobiorca, pracowałem z dziesiątkami pisarzy i wiem jak to wygląda.

Jednak tak czy owak, powiedzenie jaka płaca taka praca jest dużo starsze niż SEO. Dlatego w przypadku cen na granicy opłacalności, od początku należy mieć świadomość że może być wtopa. Dotyczy to każdego aspektu życia. Kupując coś taniego w sklepie często dostajemy towar gorsze jakości, kupując tańszy samochód niż cena rynkowa każdy się liczy z tym że może zaraz się coś posypać.

Zresztą chyba każdy z was się zgodzi z twierdzeniem że im więcej za tekst się płaci, tym większa szansa że terminowo się go dostanie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby uniknąć takiego problemu (bierzcie rachunki lub f-vat)

fakt - cena nie będzie 1,5 - 2,00 brutto za art. do precla za 1000 znaków tylko 3,5 PLN

tylko zleceniodawcy, myślą o tym aby zarobić (taka jest prawda)

wymagają bóg wie jakich jakości za takie marne pieniądze... "jaka płaca taka praca"

polecam wydać więcej, mieć na piśmie prawa autorskie oraz pokwitowanie i jeśli termin nie będzie dotrzymany lub płatność (*zawsze mamy wszystko czarno na białym aby dochodzić swoich praw)

dopóki nie będą proponować normalnych stawek za precle / zapleczówki / teksty merytoryczne - to zawsze będą takie sytuacje

(macie firmy, podpisujcie umowy o dzieło i dajcie dobrą stawkę to na pewno będziecie mieli dobrze wykonane zlecenie)

zostań konsultantką oriflame i oriflame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem z własnego doświadczenia, że po przejściu na działalność doświadczyłam przyjemnych i nieprzyjemnych sytuacji.

Po pierwsze zaskoczyła mnie ilość zleceń i wysokość stawek, na korzyść.

Po drugie spotkałam się z bardzo nieprzyjemną sytuacją, gdy odmówiłam wykonania zlecenia ( uczciwie powiedziałam, że w tym miesiącu już nie mam czasu) firmie z którą współpracowałam 1,5 roku.

Zakończyło się rozwiązaniem umowy;)

Także ja myślę, że uczciwość nie zawsze przynosi korzyści...

ale ja już mam taką naturę:)

Nic na siłę, teraz piszę 90% tekstów " z wyższej półki" ( poradniki, artykuły tematyczne...) i 10% tekstów preclowych.

Jak ktoś powiedziałam, czasem warto zaryzykować i coś zmienić w swoim życiu.

Jak widać niektórzy wolę skłamać i pisać wyłącznie teksty niskiej jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności