Skocz do zawartości

Panorama Firm naciąganie klientów cd?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Dziś znowu miałem telefon od PF ale tym razem inna taktyka:

Dzwonie do Pana w imieniu naszych klientów, którzy są zainteresowani Pańskimi usługami blablabla

i po jakimś czasie pytanie czym się zajmuje hehehe

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi ludzi, którzy mają taką ujową pracę. Jak dzwonią do mnie te laski z wiarą, że może w końcu te parę złotych prowizji wpadnie im do kieszeni za nowego klienta, to aż mi ich żal. Czasami są tak przekonywujące, że nawet potrafią obiecać pierwsze miejsce na frazę "reklama + miasto".

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudniają studentów (np. w Krakowie) oczywiście na umowę zlecenie za jakieś grosze + prowizja... moja koleżanka była u nich na jeden dzień po czym oczywiście zrezygnowała. Jak dobrym trzeba być handlowcem żeby sprzedać coś bezwartościowego za poważne pieniądze ?

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na umowę zlecenie za jakieś grosze + prowizja...

W Eniro otrzymuje się od początku umowę o pracę, na słuchawce oczywiście podstawa jest najmniejsza i wynosi coś ok. minimalnej krajowej. Średni sprzedawca powinien dać radę dodatkowe kilkaset zł wyciągnąć na prowizjach. Nie jest to duża kasa, szczególnie na początku, ale to jest sprzedaż, więc im lepsze wyniki, tym większa wypłata.

moja koleżanka była u nich na jeden dzień po czym oczywiście zrezygnowała.

Była tylko dzień na szkoleniu czy 1 dzień w pracy? Teraz dokładnie nie wiem, ale chyba na końcu szkolenia, które odbywa się przez tydzień w Warszawie podpisuje się umowę i lojalkę - jeśli zrezygnuje się z pracy przed upływem 3 miesięcy trzeba zapłacić kasę za szkolenie, chyba coś ok. 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie łowią całą masę jeleni, bo inaczej by tego nie robili. Ostatnio jakaś laska próbowała mnie przekonać, że warto kupić coś tam za cztery stówy, bo to podniesie pozycję strony. Nie potrafiła tego przeliczyć na wejścia, a od znajomych wiem, że można to przeliczyć dosyć łatwo - za 400zł jest w ciągu roku 0 wejść. Klasyczne robienie ludzi w jajo...

Ubezpieczenia Legionowo PZU, Ergo Hestia, Uniqa, Generali, InterRisk

Psycholog Legionowo pomoc psychologiczna

Cygara, cygara kubańskie, humidory, akcesoria do cygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na umowę zlecenie za jakieś grosze + prowizja...

W Eniro otrzymuje się od początku umowę o pracę, na słuchawce oczywiście podstawa jest najmniejsza i wynosi coś ok. minimalnej krajowej. Średni sprzedawca powinien dać radę dodatkowe kilkaset zł wyciągnąć na prowizjach. Nie jest to duża kasa, szczególnie na początku, ale to jest sprzedaż, więc im lepsze wyniki, tym większa wypłata.

moja koleżanka była u nich na jeden dzień po czym oczywiście zrezygnowała.

Była tylko dzień na szkoleniu czy 1 dzień w pracy? Teraz dokładnie nie wiem, ale chyba na końcu szkolenia, które odbywa się przez tydzień w Warszawie podpisuje się umowę i lojalkę - jeśli zrezygnuje się z pracy przed upływem 3 miesięcy trzeba zapłacić kasę za szkolenie, chyba coś ok. 2000 zł.

nie bądźmy drobiazgowi :)

Jej proponowali umowę zlecenie i szukali studentów. Ale oczywiście uwierzę, że i umowę o pracę można dostać. Sam zatrudnię każdą liczbę osób również na umowę o pracę. Osoby u mnie zatrudnione nie muszą znać języków, nie muszą mieć doświadczenia, wystarczy żeby potrafili sprzedać kg powietrza za powiedzmy 49 zł (w promocji). Dzienna norma sprzedażowa 10 kg powietrza. Oferuję nielimitowany czas pracy i najniższą krajową. Pozdro :(

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądźmy drobiazgowi :)

Mówię jak jest :) Może kiedyś dawali umowę zlecenia, ale obecnie każdy otrzymuje od razu umowę o pracę, nie trzeba być też studentem. Albo koleżanka już dawno temu tam pracowała, albo w innej firmie.

nie muszą mieć doświadczenia, wystarczy żeby potrafili sprzedać kg powietrza za powiedzmy 49 zł (w promocji)

Rozumiem, że przeprowadzasz szkolenie produktowe? :) Mogę zatrudnić się od zaraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak przekonują pracowników, żeby kłamali klientom. W epoce korporacji opartych na tzw. systemach wartości, chyba ciężko jest ludziom wytłumaczyć dlaczego "wyznajemy wartości, ale jednocześnie dymamy klientów na kasę" :)

Ubezpieczenia Legionowo PZU, Ergo Hestia, Uniqa, Generali, InterRisk

Psycholog Legionowo pomoc psychologiczna

Cygara, cygara kubańskie, humidory, akcesoria do cygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 3 dni temu rejestrowałem firmę klienta u nich. Od razu zasypali mi skrzynkę mailami że ich wyspecjalizowani pracownicy posiadają certyfikaty Google itp. :) Oraz oczywiście telefony. Żałosne że jeszcze wiele osób decyduje się na wykupienie u nich pakietów.

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności