Skocz do zawartości

Spamująca Katarzyna z Interii


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

he i ja to wiem.

Widzisz beerbant co do moich akcji antyspam to nie zmienilem nigdy swojego podejscia.

Ale twoja definicja spamu jest nadal bardziej rozwiazla niz moja.

Czytać można w postach jak konkurnecja spamuje - tzn taka która przejmujesz a wystaczy nadal zaglądnać w stronę tlumaczenia.info gdzie stosujesz na te czasy smieszny spamik i juz malo skuteczny.

Dlatego skoro dla innych tzn dla Ciebie definicja spamu jest rozna to dlaczego dla mnie ma nie byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wiadomość poszła za pośrednictwem PW? Ponieważ informacja skierowana była do uczestników forum. Pozycjonerów najaktywniejszych jak i tych, którzy dotychczas mieli najwięcej do zarzucenia.

a ja nie dostałem i nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać :D

PowerLink 2007

OVH - Hosting - Solidny i tani hosting, Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno: jeżeli piszemy na forum, to piszemy do wszystkich, gdy piszemy na PW, to piszemy do konkretnej osoby. Wiadomość, którą otrzymałem nie zaczynała się:

"Panie Krzysztofie", .... tylko "Szanowni Państwo" , dlatego też od razu można podejrzewać, że ma charakter masowy, jest napisana tak, żeby pasowała do każdego odbiorcy. Nie przepadam za taką formą zwracania się do mnie. Poza tym, przedstawicielka portalu nie zadała sobie nawet trudu by odnaleźć dział "Ogłoszenia i zlecenia", a chciała uzyskać opinie od zawodowych pozycjonerów. Wybaczcie, ale jeżeli ktoś na wstępie olewa sobie wszystko w ten sposób, to moim zdaniem najlepszą i właściwą reakcją jest zwrócenie uwagi na spam. Nie przypominam sobie, żebym wcześniej kiedykolwiek pisał/rozmawiał z autorką PW, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek zapisywał się do newslettera Interii, więc ta wiadomość jest przeze mnie nie chciana i jednoznacznie oceniam to jako spam.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku szczerze mówiąc to wstydziłbyś się zachowania jak małe dziecko z podstawówki, które na zwróconą jemu uwagę reaguje - "a tamten plose pani to robi to tamto i owamto" Gdybym stosował Twoją formę reakcji to musiałbym 12nasto stronnicowy elaborat napisac o Twoich metodach spamowania :D. Gwoli wyjaśnienia nie ingerowałem w kody strony bo nie widziałem takiej potrzeby, pozycja strony w wynikach została osiągnięta metodami czystymi i jak widać skutecznymi.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacys przewrazyliwieni jestescie od tych zawachan Google.

Chlopaki troche luzu.

Bo sie pozabijacie sami o siebie kiedys.

A jak juz nie bedzie kogo katowac to sami siebie zaczniecie.

Powinniscie z dumą przyjąc że ktoś z portalu zechciał do Was napisać czy jak to mowicie zaspamować.

Normalnie wszyscy to jacys indywidualisci i jakis specjalow sobie zyczą.

Tak czy tak juz dawno mozna zauwazyc ze branza informatyczna to swiat lekko pogietych ludzi.

ZIUT XXX uzywa linuxa i czuje sie hakierą bo jego koles YYY uzywa WINDY.

Tylko ziut xxx ma zerowe pojecie a jedynie mysli ze uzywania Linuxa robiz niego profesjonaliste.

ZIUT XXX uzywa Google i mowi kto uzywa Onetu i Wp to lamer.

Porazka - platne wyniki w onet czy to wp na wysoce konkurencyjne hasla nie jednokrotnie sa trafniejsze a google przydaje sie jako narzedzie szukania zaawansowanego.

Tak wiec generalnie branza IT to chora branza ludzi z przerosnietymi ambicjami i zbyt wysokim mniemaniem o swoich mozliwosciach.

Dobra bo dzisiaj sie narazam i daje chlopcą powod :-) do linczu :D .

W koncu nie ma to jak zostac zlinczowanym przez grupę profesjonalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze, ...Zamiarem nie było rozsyłanie spamu czy oferty reklamowej....

Szanowna Kalino....

TO CZYSTY SPAM... W przeprosinach piszesz, ze nie było Twym zamiarem rozesłanie OFERTY ? Żartujesz sobie... i znowm mnie obrażasz.

Oferte wspołpracy nalezalo wystawic w odpowiednim dziale a nie zaraz po zarejestrowaniu bez zadnego postu zaczac rozsylac SPAM ! ! !

Nie czaruj.. to były Twe przemyslane dzialania !

osoba przeprosiła...

Szook - nie piernicz...Przeprosiła bo została zmuszona ! Jej cel działania wyjaśniłen nad Twoim cytatem.

[edyta]

to oczywiscie moja subiektywna ocena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie, że troche przeginacie co do używanych słów? Obrażanie, przeprosiny, normalnie jakby chodziło o czyjeś życie a dostawanie spamu było kwestią honoru a'la średniowieczie.

Szook ma talent do wzniecania trąby powietrznej wokół siebie i mozna się z nim zgadzać lub nie, ale w tym przypadku ma rację co do jednego: ZLUZUJCIE.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie... jasne...

Uwazam tylko , ze od osoby Pani Kaliny nalezy nieca rozsądku wymagać, nie jest osobą, która po raz piewszy zajęła sie tym czym zajęła...

Czy uwielbiasz Kava dostawac na email setki spamu ? Bo ja nie... i stąd moje krytyczna opinia.. a juz tym bardziej, ze Pani Kalina nie jest jakimś lamerem, ktory nie zna zasad nawet bez czytania regulaminu forum.

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLUZUJCIE
Jasne. Jutro zrobię to samo - pójdę do kafejki i zacznę rozsyłać spam, a potem przeproszę. Spam na PW jest spamem takim samym, jak ten mailowy i każdy inny. To, że piszemy na forum w taki sposób, to w zasadzie jeszcze nic złego. W sumie powinienem wziąść telefon i zadzwonić prosto do dyrekcji Interia.pl z informacją, iż jeden z pracowników szkodzi ewidentnie wizerunkowi firmy. Dlatego to, co tutaj piszemy jest TYLKO pisaniem.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po sprawie i po kavie :D ups po kawie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie kolczaste drogie moje,

Nie lubie spamu i mnie wkurza i rozumiem że wkurza.

Ale panią Kalinę Katarzynę czy whatever wystarczy opieprzyć a nie linczować i jeszcze rozszarpywać na kawałki, a kawałki drzeć na kawałki. Po co sięgać po tak wielkie słowa, przecież to TYLKO spam a nie aż spam. No, chyba że spam to takie rzadkie zjawisko, że jak przypadkiem gdzieś się nań natkniecie, to niesamowite i aż mdłości się pojawiają i duszności i w ogóle szok.

Regulamin został złamany, ban byłby uzasadniony.

Tylko po kiego grzyba się jeszcze znęcać i roztrząsać i sięgać po określenia chyba nie do końca dopasowane do sytuacji.

Luz.

EOT

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

a ja nie dostałem :D

ale co do zasady to się wypowiem:

Pani Kalina, jako znana swego czasu "porządkowczyni" w onecie, która za spam wyrzucała strony powinna znać sie na etyce, spamie i słusznie zostaje tutaj "rugana" zważywszy, zę nawet w przeprosinach próbuje "mydlić oczy"

a drogii Szooku:

Tak wiec generalnie branza IT to chora branza ludzi z przerosnietymi ambicjami i zbyt wysokim mniemaniem o swoich mozliwosciach.

czego jesteś idealnym przykładem :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie kolczaste drogie moje,

Kolczaste.. :D
...i sięgać po określenia chyba nie do końca dopasowane do sytuacji.

Dopasowane Kava. W przeprosinach pisze, ze nie było jej zamiarem rozsyłanie spamu czy też reklamy... żarty sobie znow ze mnie stroi !! Za stary jestem na takie podchody...

i juz LUZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności