Skocz do zawartości

Litwa - Polska 2:0


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas Twierdzę że Piłka Nożna to nie sport!!! a biznes na życie czyt. Jerzy Dudek :( I tak jest w większości zawodników... Dlatego zawsze stawiam na swój sport mniej popularny w POLSCE ale z dużo lepszymi wynikami. Kajak Polo w Polsce ten sport tworzą ludzi z poświęceniem swoich prywatnych spraw dla tego sportu. Niestety Polacy są zapatrzeni w Piłkę i ciężko przebić ten sport. Pozostaje nam zawodnikom Kajak Polo czekać do Igrzysk w Rio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wszystko leży zaniedbane bo całą kasę pakuję się w piłkę nożną

To zdanie należałoby sprostować: bo całą kasę pakuje się do kieszeni działaczy i w spółki, które w jakiś sposób z tymi działaczami są powiązane.

Nawet najmniejszy pieniądz zainwestowany właściwie przyniósłby efekty.

Mnie trochę dziwi, że taki wielki fan futbolu premier Tusk nie zrobił porządek z PZPN-em, kiedy była na to szansa.

Nawet z PR-owskiego punktu widzenia by w ten sposób nabił sobie punktów wśród kibiców.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedna kwestia - ja mogę zostać sponsorem drużyny młodzików - stać mnie na to, żeby im kupić po parze korków, ubranka i piłkę. Nic więcej nie trzeba - trzeba tylko chcieć. A oni płacą tym nierobom po 20 - 30 tys zł miesięcznie, rozpuścili ich i za co to wszystko ? Przecież piłka to jest z najtańszy sport :( A tu przekręty, łapówki, stadiony za miliardy zł i wszystko psu w d... :D

Swoją drogą widząc wywiady z tymi patałachami widzę, że im brakuje jednego - inteligencji. Większość z nich to kompletni idioci, którzy potrafią tylko kopać. A każdy sport drużynowy przypomina szachy - tu trzeba myśleć, komunikować się, rozstawić pionki, wykorzystać moment i szach mat :) U nas to jest taniec z gwiazdami na lodzie, każdy rzeźbi coś po swojemu a komunikacji i myślenia zero :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie połowa z Was, gdyby wyszła na boisko, to zeszłaby z niego na noszach i z butlami tlenowymi po 30 minutach. Sorry, ale gra Polski była dużo lepsza niż Litwy, a boisko było fatalnie przygotowane.

Szczególnie wyróżnił się moim zdaniem Lewandowski, który sam sprowokował sporo groźnych sytuacji. Brakło szczęścia po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie wyróżnił się moim zdaniem Lewandowski ...

Że tak powiem "hellooooł!" to jest ich zawód, robią to od dzieciaka, a po za tym wybrałeś zawodnika, który gra w Bundeslidze (i to nie byle gdzie) wiec no sorry, ale Twoja wypowiedź do mnie nie przemawia.

Lewandowski jest jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników naszej kadry, więc określenie, że się wyróżnił w meczu z Litwą jest wręcz śmieszne. Mógłbyś tak powiedzieć, jakby to jakiś młodzik stworzył kilka dobrych sytuacji.

Poza tym dobrze Siler powiedział, nie bądź taki poważny.

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że grałeś lub grasz w jakimś klubie, bo coś bardzo ich bronisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mamy jedenastki pokroju Adama Małysza w skokach. Dobrze, że mieliśmy jednego Adama z którego naprawdę mogliśmy być dumni. Tłumaczenie, że graliśmy dobrze ale mieliśmy pecha... To niech już grają ciut gorzej ale niech wygrywają. Z jakąś Litwą na przykład ;)

PZPN przy swojej rozbudowanej organizacji, zasięgiem przypominającej Kościelną, jest nie do ruszenia, jak widać.

Pamiętam telewizyjne transmisje z 82, było na co popatrzeć :) I tak gdzieś tam będziemy mieć nadzieję, że może jednak zaskoczą, zrobią nam miłą niespodziankę na Euro :P

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie wyróżnił się moim zdaniem Lewandowski, który sam sprowokował sporo groźnych sytuacji. Brakło szczęścia po prostu.

Cóż z tego że sprowokował jak nic to nie dało? Lewandowski to napastnik, który ma strzelać bramki. Niestety jest tak słaby, że tego nie potrafi. Z meczów BvB czy reprezentacji na dziesięć świetnych okazji, potrafi wykorzystać jedną.

Poza tym szczęście sprzyja lepszym, a Polacy jako reprezentacja są żałośnie słabi (na czele z trenerem "cudotwórcą", który sam się już dawno pogubił w swojej myśli szkoleniowej, jeśli kiedykolwiek ją miał). Brak zgrania, brak inteligencji i sprytu boiskowego, brak klasowego lidera robią z tej reprezentacji amatorszczyznę na poziomie wspominanego San Marino.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ drogi Kode, że w tym meczu zabrakło 3 podstawowych bramkarzy, 2 podstawowych obrońców i 1 podstawowego napastnika.

Sorki, ale twoja wypowiedź to kolejne zażalenia bez żadnych konkretnych argumentów. Wiecie co Was różni od np. hiszpanów czy portugalczyków? Jak jest dobrze, to beczycie, że tak powinno być cały czas, a jak jest źle, to od razu odwracacie się tyłkiem i tylko krytykować potraficie.

Tak, gram w klubie, jak już tu ktoś zauważył i biorę te wypowiedzi na poważnie. Wiem ile potu kosztuje 90 minut + dogrywka i jak to jest dostać po du**e po serii rzutów karnych. Dlatego nie mówcie mi, że to zbieranina kopaczy, którzy nadają się do pisania artykułów do precli, bo oni często poświęcają życie prywatne, żeby na treningach dać z siebie 120%.

Widać to chyba najlepiej, gdy patrzy się na Błaszczykowskiego, Piszczka, Lewandowskiego, Jelenia czy Peszki, którzy grają w klasowych klubach. Jednak Wy i tak widzicie bandę leni, którzy zarabiają kupę kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy bramkarz może być tylko jeden. Poza tym Borubar mógł grać w tym meczu, no ale wiemy - Smuda jak raz coś postanowi to tak będzie (przykład - Peszko). Od czegoś są rezerwy jak nie ma podstawowych graczy. A nawet jakby byli to czy coś by zmienili?

1,5 roku pracy "cudotwórcy", a efektów 0. Jak gó**o grali tak dalej grają.

Od Reprezentacji się nie odwracam, zawsze im kibicuje, mimo to uważam że w obecnym stanie są niczym. A krytykować trzeba, bo na to się nie da patrzeć, a przecież oni reprezentują cały piłkarski kraj swoimi występami.

BTW. Właśnie skończyłem oglądać mecz drugiej ligi hiszpańskiej (Celta Vigo - Recreativo) i porównanie tego meczu z tym co wczoraj widziałem to niebo a ziemia. Głównie piłkarze Recreativo (którzy odbijają się od dołu tabeli) pokazali świetną technikę, spryt, rozgrywanie piłki i piękne akcje. Zwłaszcza ta na 0:2 Pablo Sancheza.

Niech się nasi reprezentanci uczą.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie......nie martwcie się Polska z Grecją wygra ze 3-0 :)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up : "Piłka to nie sport"

Kto tak mówi chyba nigdy nie grał :).

10 lat grałem w różnych klubach i mogę powiedzieć, że piłka nożna ma wszystko co potrzebne.

Może idzie tu niebotyczna kasa, ale pomyślcie sobie jak ciężko coś osiągnąć w tym sporcie ?

Przez wiele lat patrzyłem jak w Polsce marnuje się wiele wspaniałych zawodników i jestem pewien, że moglibyśmy stworzyć mocną drużynę jeśli kilka rzeczy by się zmieniło.

Brakuje nam zawodników z charakterem. Bo jeśli ktoś zna się na piłce to wie, że umiejętności to jedno, a najważniejszy jest charakter.

Kto wypowiada się, że piłka to nie sport niech strzeli bramkę przy 5 tysięcznej publiczności i pozna to uczucie - myśle, że więcej tak nie powie :).

Jednym strzałem 100 tysięcy osób możesz uszczęśliwić, a drugie 100 doprowadzić to łez - to jest piękne. ;)

FiKaS ja 10 lat grałem na prawej :).

Mogę ew. w środku pomocy.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności