Skocz do zawartości

Litwa - Polska 2:0


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Salek ja uważam że Piłka to nie sport na podstawie Klubu jaki był w moim mieście. Klub znajdował się w 3 lidze na 13 miejscu chyba. I zażądali od miasta 500 tyś na sezon :) Burmistrz powiedział że nie da. Klub ma pozyskać sponsorów oczywiście klub się nie postarał o nich. Więc jak by dostali 500tyś to co by z tego było ? Nic rozdane przepuszczone pieniądze po kieszeniach działaczy. Więc jest to Bagno bez dna :)

A ja osobiście wolę trenować mniej popularny sport niż piłka nożna. A myślę że przyjemność stania na podium ME jest dużo większa niż strzelenie bramki 5000 kibiców :) Bo wiem że zapracowałem na ten wyniki i pozbyłem się dużej ilości wyrzeczeń aby osiągnąć wraz z Reprezentacją taki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są koszta. W profesjonalnym sporcie nikt za darmo grał nie będzie :) Oprócz standardowych kwot, jak utrzymanie boiska, wszystkiego dookoła boiska, wyjazdy, sprzęt, druga drużyna, drużyny juniorskie,trenerzy, trzeba też dać jakąkolwiek pensję. Licząc skromną 16 osobową kadrę (reszcie nie płacimy) i dajemy im 1200zł na miesiąc (tyle jest u mnie i to w okręgówce, ale mam bogaty klub) to sam sobie przelicz, że 1200zł x 16 zawodników x 12 miesięcy, to daje Ci 230 tysięcy złotych :) Więc te marne 500k to starczy na utrzymanie kadry klubu przez 2 lata.

Niestety nie da się bez pieniędzy robić futbolu, a kluby bez nich upadają, bo kto tam ma grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a czy na przykład lekkoatleci mają płacone za trenowanie ? Jedynie stypendium lub sponsora jak sobie go znajdzie i się wybije. A piłkarz nie będzie grał za darmo bo co ? Bo jest piłkarzem i mu się należy 1200zł za granie ?

Bez pieniędzy nie zrobisz żadnego sportu. Czy to Szachy czy Piłka Nożna. Ważne jest podejście działaczy to sprawy. Działacze chcę x kasy z miasta ale sami nie ruszą sie po sponsorów bo im się kasa należy i już. Taka jest mentalność niestety w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarz nie będzie grał za darmo, bo może grać za kase. Proste jak budowa cepa. To że nie ma takiej kasy w lekkoatletyce wiąże się z tym, że tego na niższym poziomie nikt nie ogląda, a futbol jest popularny nawet w małych wioskach w turniejach o puchar sołtysa.

Masz podejście jak stara baba. Pozycjonowanie to nie praca! A Co? Górnicy nie mają tak dobrze płacone! To im się tyle pieniędzy należy za siedzenie przed komputerem? SKANDAL! - myślenie starej babci, wracaj do komuny, sio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o sporcie a nie o Pozycjonowaniu :)

Bronisz Piłki Nożnej spoko może jakieś niespłonione ambicje nie wiem. Ja się Szerokim Uśmiechem śmieje tylko z poziomu Polskiej Piłki Nożnej. I doskonale wiem że to sport Globalny z wielkimi tradycjami itp. I wiem że właśnie jak mówię głośno że nie lubię piłki nożnej to narażam się 99% ludziom i otrzymuje takie odpowiedzi jak właśnie twoje :)

Piłka Nożna to nie sport tylko biznes, zawód, sposób na życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy my kiedys osiągniemy dno, zawsze jak już je mamy, okazuje się, że da się niżej :)

Słyszałem kiedyś taki tekst: "byłem na dnie ale jeszcze słyszałem pukanie od spodu" ;)

Tradycyjnie pytanie brzmi- co my, Polacy, w ogóle robimy porządnie? Chwilę się zastanowiłem żeby udzielić odpowiedzi... Chwila... Yyy... No to poproszę jeszcze trochę czasu do namysłu ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co my, Polacy, w ogóle robimy porządnie?

Narzekamy ;)

Ale wracając do tematu. W Polsce nie ma dobrych piłkarzy, ponieważ jest dużo menadżerów. Jak piłkarz młody i perspektywiczny, a nie ma menadżera to ma małe szanse na przebicie się.

Skauting niestety nie istnieje. Dopiero zaczyna coś dziać się w tym kierunku.

A Lewandowski to słaby piłkarz. Gdyby miał 16 lat to można powiedzieć, że jest wyróżniający się.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Grecja-Polska 0:0, jednocześnie ostatni mecz Żewłakowa...

Oglądałem drugą połowę, jak dla mnie nie było źle, choć Grecy (Mistrzowie Euro 2004) specjalnie nie naciskali- jak uważacie? Nie wiem jak pierwsza połowa ale w drugiej obie drużyny specjalnie się nie wysilały, przechodzony mecz z szybszymi momentami :jezyk1:

P.S. Gdyby Grosickiemu wyszło inaczej byśmy o tym meczu myśleli :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Vyntrze siadło jak należy w po rzucie rożnym w ostatnich sekundach to dopiero wyszłoby inaczej.

Mecz lepszy niż ten w Kownie, choć Grecy widać było, że bardzo towarzysko potraktowali to spotkanie. Pierwsza połowa w miarę, druga to nudy spacerek.

Dla mnie na plus: Sadlok, Piszczek, Kuba i Sandomierski. Nie myślałem, ze kiedyś Sadlok zagra dobry mecz, ale dziś wyjątkowo się rozegrał (zwłaszcza w drugiej połowie) - i dobrze w obronie i fajnie w wypadach pod bramkę. Piszczek natomiast już od jakiegoś czasu w Bundeslidze gra dobrze, co pokazał dziś w reprezentacji. Dobrze w obronie, a jeśli chodzi o jakieś akcje ofensywne to musi się nauczyć.

Sandomierski dziś pewny w bramce.

Na minus: Snajper bez instynktu snajperskiego - Lewandowski. Słaby jak cholera jeśli chodzi o wykańczanie. Niech ten Jeleń wraca jak najprędzej bo bida w ataku. Obraniak również słabo dziś, nie licząc strzału z rzutu wolnego. Poza tym największe nieporozumienia w tej reprezentacji - Peszko i Murawski. Tego drugiego jak wszedł na boisko nie było wcale widać. Natomiast Peszko coś chce uczynić na boisku, ale nie ma "skillu" na cokolwiek.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności