Skocz do zawartości

[Prywata] Seo Net Group Natalia Kaczmarek


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można nawiązać współpracę z firmą działającą rzekomo w branży internetowej i na temat której nie można znaleźć w Google żadnych informacji ????

Może znajoma wyciągnie z tego jakieś wnioski.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezbędna jest ingerencja admina aby podał adresy IP

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakiego miasta sa te cwaniaki?

bo mnie oszukała taka firemka

SEO-NET

Usługi Internetowe

Głogowska 47/5

60-736 Poznań

NIP: 779-220-30-46

rok temu w kwietniu... miesiac bylo ok, wziala zaliczke kontakt i .. znikneli.. pod adresem takim nic nie ma, nip tez chyba nie ich. nie sprawdzilem danych - moja wina..

mieli taki adres internetowy : https://pierwszapozycja.net/

jeśli to ta sama firma lub ktoś miał z nimi do czynienia to możemy dobrać im się do tyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm

Seo Net group w moim przypadku. Natalia Kaczmarek i podobno firma faktycznie istnieje, bo przelewy robiła z firmowego konta...A dane...podali firmy Double Town Investment. Ja dane sobie sprawdziłam i nic nie wzbudziło moich podejrzeć (nawet nr tel. dostałam) na końcu jednak okazało się, że niestety pani Natalia to jedno wielkie oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności