Skocz do zawartości

Mini Cooper S - który kupić?


czaysoon

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie kupiłbym tego auta, bo :

- Nic nie przewieziesz.

- Zabierzesz więcej osób to będą się gnieść.

- Nie jest dla facetów.

Wizualnie jest fajne, ale w środku klapa.

Jeżeli już szukasz w tych widełkach cenowych to sobie kup a3 z 2005, 2.0 140km i zrób na 170 km, będziesz zadowolony i będziesz jeździć z klasą.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak rozumiem te mini mają napęd na 4 koła? Bo do wściekania po mieście jedna ośka to za mało. Zastanów się nad jakimś Subaru, Golf V GTI (żwawy i pakowny) albo Audi TT. Poza tym, prezentowana przez Ciebie marka jakoś do mnie nie przemawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini = bmw :hello:

Autor tematu nie szuka auta podobne do mini, tylko zastanawia się które wybrać. ;-)

Ja też jeżdżę małym "kupe" (e92) - a udał się wsadzić do niego 4 osoby, dwie deski snowboardowe i pojechać 300km w gory... jak z wygoda ? nie wiem, ja jako kierowca miałem gdzie siedzieć ;)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak juz cos najlepsza 2, ale tak jak kilka osob juz tu zauwazylo to raczej babski samochod (bez wzgledu na jego moc).

Oczywiscie, kazdy ma wlasny gust, ale ja bym Ci polecal przemyslec sprawe i wziac cos wiekszego. Po miescie to mozna byle czym jezdzic i jest ok, ale jak sie chce na wakacje, czy gdzies dalej jechac to juz sa problemy. Sam mam Matiza i do miasta autko super, bo sie mozna wszedzie wcisnac (w sumei to jedyna jego zaleta :hello: ) ale ze wzgledu na male gabaryty na wszelkie wyjazdy odpada nad czym czesto ubolewam.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i takie autka zdecydowanie NIE są dla kobiet. To nie jakaś Corsa gdzie masz mało miejsca i komfort jakbyś jechał w kartonie na kółkach. Tu nie ma dużo miejsca ale komfort jazdy jest 1 klasa, tylko nie jest to na pewno ekonomiczny samochód zużycie paliwa ma bardzo duże jak na pojazd tej wielkości.

Komfort w mini cooperze s? chyba nigdy nim nie jechałeś :hello:. Twarde zawieszenie, wnętrze stuka, to taki mały gokart, a nie komfortowy samochód.. Jesli ktos jest mlody to prosze bardzo, ja wole niepozornego sedana z mocnym silnkiem niz takie zabawki ;-).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić używanego worksa - duża odwaga... Powiedzmy sobie szczerze - takiego samochodu nie kupuje się, żeby jeździć przepisowo. Pomijając fakt wygody podróży z rozpórkami po polskich drogach. Ale co tam. Nie podoba Ci się Alfa Romeo to namawiać na ładne samochody Cię nie będę - bo to pojęcie bardzo subiektywne. Ale używanego worksa ja bym się nie odważył kupić.

PS. Śmiesznie niski przebieg ma ten nr 1. 10000km rocznie?! Bez żartów (tym bardziej jak ktoś pisze, że sprawdza się w mieście i podróży na wakacje - co sugerowałoby, że z Warszawy nad morze, czy gdzieś dalej parę razy jechał(-a)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda. Ale jeśli to był samochód "codzienny" to nie ma siły, żeby osiągnąć tak niski wynik przez sztucznego poprawienia tego wyniku... Ja tam w opowieści - samochód po emerytach, jeżdżony tylko w niedzielę do kościoła zupełnie nie wierzę. A akurat zakup samochodu jest czynnością wymagającą ograniczonego zaufania (mimo, że może to jest perła egzemplarz - a sprzedawca po prostu już dawno kupił sobie inny samochód i sprzedaje nie dlatego, że turbo zajechane na śmierć, półosie w stanie agonii, a tak w ogóle ten bezwypadkowy egzemplarz swego czasu był wycofany z ruchu w jednym z europejskich krajów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności