Skocz do zawartości

Mini Cooper S - który kupić?


czaysoon

Rekomendowane odpowiedzi

to co napisałeś też oczywiście jest możliwe, ale taki niski przebieg w przypadku Coopera S jest dla mnie bardziej realny niż nawet 150 tysięcy km w 6 letnim sprowadzonym z jakiegos kraju starej UE np. Audi w dieslu bo doskonale wiem, że takie samochody to sie kupuje, zeby robily 50k rocznie a nie staly w garazu. Cooper to jednak co innego.

Swoja droga, znajomy sam ostatnio ogladal Volvo V50 2.0 diesel z Francji z 2007 roku i trafil sie akurat jakis uczciwy sprzedawca i mialo zostawione prawie 200k przebiegu na "budziku" - oczywiscie wygladalo lepiej niz te "funkiel nowki" z Allegro, ktore juz byly przekrecone przez handlarzy na odpowiednie dla polskiego klienta 80 tysiecy ;-)).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co w związku z tym że "prędkość maksymalna=230km/h"

Skoro na polskich drogach się rozpadnie? Samochód wygląda dość zabawnie, bardziej jak resorak. Nie widziałem jeszcze faceta w tym samochodzie. Nie krytykuję ale jak już marnować pieniądze to na coś porządniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az wyslalem do znajomych na facebooku czy widzieli kiedykolwiek w anglii faceta w tym nowym mini (stary niektorzy uwazaja za kultowe) i nie jest zle. na 10 anglikow dwoch widzialo :)

a powaznie, to mimo iz sam bym nigdy nie kupil mini, to mialem okazje nim jechac i nie wiem czy to byla jakas wyzsza wersja, ale byl na prawde mega wygodny i przyjemny w srodku.... oczywiscie prowadzila panna, ja tylko jechalem obok ;)

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeprowadzamy już takie badania środowiskowe :) To ciekawe, ile ze 100 kobiet przejechałoby bezkolizyjnie cały rok (deszcz, śnieg itd.), w Mini Cooper S? :) A tutaj jest mowa o John Coooper Works! Bezkompromisowa maszyna, którą ciężko spotkać na polskich drogach. I jakoś nie widzę w nim kobiety :)

czaysoon obejrzyj dokładnie auto, bo na zdjęciach jest aż za ładne. A takie w 90% są po bliskim spotkaniu z przystankiem lub innym stałym elementem drogowej infrastruktury :)

PS. Jeśli ktoś szuka sposobu na przedłużenie sobie pewnych części ciała, to może znajdzie się inna metoda, niż czarna limuzyna na wielkich felgach? ;) Czy co tam jest dla niektórych "męskim" autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie umniejszam kobietom umiejętności prowadzenia w codziennym ruchu ulicznym. Sam mam 3 siostry i z żadną nie boję się jechać na prawym :)

Ale osobiście nie znam kobiety, która potrafiłaby okiełznać ponad 200KM na jednej osi w takim małym pudełeczku, szczególnie podczas zimy. Okey, przy "emeryckiej" (tak, tak, nie wszyscy emeryci źle prowadzą :jezyk1: ) jeździe na suchej nawierzchni nikt nie powinien zrobić sobie krzywdy, ale przy gorszych warunkach wieeele osób może mieć problemy.

PS. bunitas - chciałem tylko udowodnić, że Mini Cooper JCW nie jest kobiecym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JCW nie jest az tak bezkompromisowe, zeby trzeba bylo z nim walczyc, tym autem da sie jezdzic normalnie. 200 koni i 7 sekund do setki to duzo, ale bez przesady. to nie Focus RS500 albo jakis Lotus ;-).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności