Skocz do zawartości

czyje to cudo?


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, macie racjie, ale teraz każdy zakłada taki "zasrany" katalog, po kilka hurem, wszyskie na jednym IP. A co najgorsze powstają katalogi na największych badziewiach w internecie. Mam tu na myśli serwery, byle by za darmo. I co, taki katalog ma zindeksowane jedynie strony 404. Mówice tylko narzedzie, to po h** na rynku jest tyle rodzajów młotków, jak służą tylko do wbijania gwoździ???

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coście się tak tego IP uczepili ??

różnorodnośc IP to wcale nie klucz do skarbca

da sie zrobić dobre podlinkowani z różnych domen, wszystkich na jednym IP z dobrym rezultatem na wcale nie najprostsze hasła

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak sobie poglady wyraziłem, ale już dość ide spać bo dzis mam za dużo % w głowie.

Ale czy nie uważacie, że jeśli będzie 131241231 tysiecy takich kopii katalogów, to nie bedzie duplicate content? co do Ch** i tak to jeden ch** ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo!

O wartosci katalogu nie świadczy wcale, czy ktos go postawił na qlWeb, czy na jakimkolwiek innym skrypcie, czy też może sam taki skrypt napisał!

O wartości katalogu świadczy wyłącznie zawartość i przydatność dla przeszukiwania sieci, nic więcej.

Nie ma też najmniejszego znaczenia, czy zawiera jakieś obrazki ze zrzutami ekranu, mniej lub bardziej wybajerowaną grafikę, czy tam jeszcze inne "pierdułki". Oczywiście dobrze by było, gdyby korzystający z jego zawartości mógł się zorientować gdzie tak naprawdę się znajduje, szat nad tym bym jednak nie darł.

Jeżeli twórca katalogu potraktuje temat w miarę poważnie, to chcąc czy nie chcąc stworzy katalog autorski, a jeżeli jeszcze włoży do tego trochę serca, to będzie to z pewnością katalog bardzo wartościowy!

Sęk w tym, że większość "pacanów" nadużywa słowa katalog jako zamiennika dla słowa "śmietnik".

Na dodatek większość początkujących kandydatów na czeladników przegladając wypowiedzi na tym forum dochodzi do przekonania, że jest to całkiem fajna metoda na "swoją" stronę WWW, a że sami nie mają dokładnie nic do powiedzenia, to kombinują jak by tu wykorzystać to, co napisali inni. Na dodatek wielu z nich ma zacięcie kolekcjonerskie i chwali potem na przerwach miedzy WF a plastyką, ile to oni mają stron i ile tysięcy wejść na te swoje strony, a że ilość wejść traktują bardzo podobnie jak wędkarze, to potem kolejny osioł daje się na takie numery nabierać.

Podoba mi się bardzo ten zasrany katalog stron jak na razie!!!

O tym, czy jest rzeczywiście zasrany dowiemy się myślę szybko, jak na razie zasrany jest wyłącznie z tytułu!

Pozdrowienia dla fachowców!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie pojmuje waszego toku myślenia.

Ktoś zakłada katalog "Zasrany" na darmowym serwerze i niby jest OK.

Nie do końca panowie, jeśli ktoś postawił taki katalog to ma go zupełnie gdzieś - czyli zero interwencji z jago strony na dodawane linki.

Druga sprawa: Jak taki katalog długo będzie w sieci ?. Jak wiemy darmowe konta [Niepewne] długo nie prosperują i co po naszych linkach?

Tytuł, tytułem! ale gdzie tu tolerancja. Sama nazwa już mnie odpycha by dodać tam swoje domeny.

Ludzie - myślcie racjonalnie!. Teraz każdy pokemon będzie zakładał takie bezsensowne katalogi myśląc że jest to "Cool".czy pełen "odjazd".

Nie pochwalam tej metody. Do jakiej grupy społeczeństwa jest on skierowany ?

Może dla zasrańców ? jak sama nazwa mówi.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezlei ktos tworzy katalog dla samego posiadania katalogu to sie calkoiwcie zgadzam z przedmowcami i zamowcami tez wtedy to jest duza kupa...

ale jest jeszcze taka grupa spoleczna ktora zaglada je tylko dla tego ze drastycznie potrzebuja jakiegokolwiek kotntentu, Moja glowna strona ktora sie zajmuje otwartych dla robotow ma tylko 4 podstrony i z takiej ilosci bata sie raczej nie ukreci, to tez zalozylem na sile forum i beznadziejny katalog, pracowac nad nim nie bede bo najzwyczajniej nie mam na to czasu ani tez ochoty, jedyne co bede przy nim robi to co jakis czas zrobie przesiew spamu i moge zareczyc ze nie zniknie...

zreszta juz gdzies tu wdzialem dyskusje na temat przydatnosci katalagow innej niz pozycjonowanie - tez mysle ze jest znikoma, ktos pisal ze sa wejscia z katalogow -no niby sa ale ja dam sobie reke uciac ze grom z tych wejsc to sa wejscia na zasadzie posrednictwa (gosc szukal czegos i znalazl strone katalogu na ktorej jest nasza strona) albo wejscia zaciekawionej konkurencji ktora wlasnie dodawala swoja strone.

wyjatkiem moga byc te katalogi scisle ukierunkowane na jeden temat ale takich jest znikoma ilosc, to wszystko oczywiscie nie przeszkadza robic profesjonalnych katalogów i na nich sie koncentrowac ale wymaganie tego od kazdego posiadacza katalogu to z lekka przegiecie

amen B)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności