Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czas na kolejnych kilka gratisów do katalogu stron MCkatalog - katalog stron.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach (ostatnio facebook podskoczył - już jest ponad 3k i są to naturalne kliki - co gwarantuje sporo wejść) indeksacja waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach jest praktycznie natychmiastowa.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony) lub dodanie do facebooka. Ostatnio zaczynam sprawdzać - logiczne ja daję sporo od siebie - i wymagam chociaż minimum to co podaje, inaczej strona zostanie usunięta.

NFXJRE2T

5FWGCJDB

CFJ64KT8

9CT293D1

P.S.

@Sebastek "Powiadamiasz o odrzuceniu strony?" - nie powiadamiam.

Na średnio 30 - 50 stron dodawanych dziennie powinno być minimum 50% odzrzucone - ludzie dodają stronę za ponad 11zł z np. 15stoma błędami ortograficznymi - ja szanuję to iż za to płacą ale to się zaczyna robić nudne. Wszystko trzeba poprawiać - opis strony układać od nowa. Ludzie na ile mam podwyższyć dodawanie strony aby w miarę to wszytko sprawnie przebiegało? Ja tego nie rozumien jak można tak nie dbać o własny wizerunek i robić tyle byków :) Powiem szczerze iż powoli zaczyna mi się nudzić takie nagminne poprawianie wszystkiego - zacznę wywalać albo podwoję cenę za dodanie strony.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Właśnie zmieniłem cenę za dodanie strony na 25zł netto - mam dość poprawiania - pewnie spadnie dodawanie stron ale jak już ktoś coś doda będzie to sumiennie dodane.

Moc katalogu jest ogólnie znana także myślę iż nawet ta kwota nie przestraszy tych co mają się dodać. Mam dość spędzania pół dnia na poprawianiu opisów itd.. Potestujemy - zobaczymy. Mam nadzieję że teraz skończy się dodawanie stron na odwał.

Pozdrawiam.

P.S.

Cena obowiązuje do odwołania i proszę nie pisać na PW - brak jakichkolwiek wyjątków.

Cena za przelew pozostaje bez zmian 9 zł.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po przemyśleniu doszedłem do wniosku iż cena jest za wysoka - także wróciłem do starej obowiązującej od lat ceny - czyli 9 zł netto.

Strony z niestarannym opisem czy wieloma błędami ortograficznymi będę wywalał a nie tak jak do tej pory wszytko poprawiał.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności