Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hehe to wiesz i tak wolno :)

Robiłem sporo testów na ten temat - mam swoje sposoby na to i strona zaakceptowana potrafi się wyświetlić w indeksie google dokładnie po przekroczeniu 1 minuty - czyli po 61 sekundach.

Wszytko zależy od tego czy akurat coś tam nie robią w wyszukiwarce - jeżeli jest wszystko jak należy to jest tak jak pisze.

Wklepując adres katalogu w google i ustawiając parametr Najnowsze - po minucie jest w indeksie :)

Sprawdzając dalej - czyli wpisując anchor dodanej strony - widzę od razu się wyświetla - bo zwykle jest na top jeżeli anchor jest w miarę niszowy. (chociaż nie raz nawet na obleganych frazach wysoko wskakuje).

Tak to mniej więcej u mnie wygląda.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - opłata nie obejmuje tylko i wyłącznie moderacji wpisu w katalogu. W niej są ujęte także inne zabiegi mające na celu podniesienie pozycji katalogowanej strony.

M.in. promocja wizytówki na Twitterze, Blipie czy umieszczenie wizytówki stron w fan-page MCkatalogu na Facebook-u itd.

To tak dla Twojej wiadomości ;)

Ponadto zawsze możesz sobie wpisać słowo katalog czy katalogowanie stron w google i sprawdzić jakie miejsce zajmuje katalog.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Zamontowałem w MCkatalog katalog stron nowy wodotrysk firmy google a mianowicie +1 add Google (w stopce strony).

Jeżeli ktoś chce otrzymać darmowy kod na dodanie swojej strony - proszę najpierw kliknąć +1 (w stopce),

a potem napisać do mnie na pw - to udostępnię 1 kodzik na dodanie strony.

Oczywiście opis w tej opcji musi być unikalny.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody rozdane. Kto jest jeszcze chętny zapraszam na PW.

Instrukcja otrzymania gratisowego kodu powyżej.

Przy okazji info iż aktualnie zmienił się po kilku latach page rank katalogu z PR=5 na PR=6.

Niby mała rzecz a cieszy :D.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności