Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja mam taką dość dziwną sytuację z Twoim katalogiem. Otóż jedna dodana strona w 3 dni zyskała aż 1400 BL z Twojej strony, a 2 kolejne tylko 15 (wedle Yahoo Site~). Jak to możliwe? :)

Kolejne też powinny z czasem dostać więcej BL. Strony wyświetlają się w wielu miejscach stąd więcej BL. Tu przy tej pierwszej pewnie trafiłeś że została jako jedna z ostatnich przeze mnie dodana i wisiała pewnie z 24 h na czołówce stąd więcej BL. Jak nieraz hurtem zatwierdzam 20 stron to te ostatnio zatwierdzone łapią szybciej BL. Staram się zatwierdzać seriami max . po 6 sztuk bo tyle pojawia się dodatkowo w różnych miejscach katalogu jako nowo dodane.

Mam nadzieje że Ci nie przeszkadza większa ilość linków przychodzących :)

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to... przeżyje ;)

No nie wiem nie wiem :)

Przypomniało mi się zdarzenie z przed kilku lat - bardzo podobne.

Swojego czasu na grupie google jakiś pseudopozycjoner się pożalił Guglarzowi że dostał za dużo linków ode mnie z katalogu. Przeczytaj sobie wątek tutaj:

https://groups.google.com/group/google_webm...?lnk=gst&q=

Natrafiłem na niego jakieś pół roku po fakcie - i normalnie jak to przeczytałem to spadłem z krzesła.

To taka mała ciekawostka - jak się chce za dobrze to tyż na nic :)

Ale jak widać po ostrej cenzurze - katalog nadal żyje :)

Pozdrawiam.

P.S. Podziękowania należą się userowi Tomson (za wzięcie w obronę mojego katalożka) - nie miałem nigdy okazji mu podziękować - co niniejszym czynię - mam nadzieje iż tu zagląda :)

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog jest bardzo znany i warto dodawać do niego strony. 9 złociszy netto to sporo, ale co zrobić... :) Właśnie dodałem tam swój własny katalog, opis unik prawie 2000 znaków, czekam na akceptację... :)

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie proszę bez cukrowania - bo to wygląda na jakieś celowe działania !!!

Nie przesadzajmy - jak się dodaje dobra strona z fajnym opisem to logiczne że się backninki łapią.

Kto kiedykolwiek dodawał stronę do mojego katalogu to wie że dostaje dużo backlinków. Logiczne że inaczej nie byłoby chętnych na dodawanie za taką kaskę.

To od lat jest wiadome.

Cieszmy się wyższym PR bo to PR także jest wyższe na podstronach - ja tu widzę podstrony z PR=4 czy PR=5

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przy okazji parę gratisów na MCkatalog : Katalog stron

Podam potem bo dziś dotpay to jakaś porażka - nawet do własnego konta nie mogę się dostać

Ciekawe czy tylko ja tak mam - takie straty bo ludzie piszą iż nie mogą wejść na stronę płatności?

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tylko ja tak mam - takie straty bo ludzie piszą iż nie mogą wejść na stronę płatności?

Trwa konserwacja systemu, usługa chwilowo niedostępna.

Technical maintenance, service temporarily unavailable.

caly dzien nie szło się dziś zalogować, ani dobrze płatnosci zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem.

Ale to było na operacjach przelewowych . Jakoś z 20 sztuk sms-ow mi dzis zatwierdziło. Zastanawia mnie jak to rozliczą jak ludzie mi piszą iż zapłacili karta czy przelewem on line a strona była off line

Nie wiem czy wiecie ale ostatnio przysłali mi powiadomienie oraz obciążyli konto na gruba kaskę iż niby pobierałem podwójne wpłaty - okazało się iż mieli jakiś bałagan z wpłatami przez kartę i wypłacali je podwójnie i teraz dowalili mi minusa na koncie iż dostałem podwójnie.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności