Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czas na kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach co gwarantuje natychmiastową indeksację waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(w stopce strony).

R3G1WW24

4ZQQQY7G

7Z9HXTKK

6KBI66AA

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiesz - to są kody na zachętę do dodawania płatnych wpisów. Wychodzę z założenia jak ktoś raz doda za free i zobaczy iż faktycznie coś z tego ma - czyli szybką indeksacje i parę linków dość mocnych, to potem dodaje stale.

Po to jest ta promocja.

Free kody są średnio 1 raz w tygodniu.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach co gwarantuje natychmiastową indeksację waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(w stopce strony).

WNV3ZKNU

6T8UTTWJ

MK9RIGGG

5RT48WSY

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się nie załapałam:(, a już miałam taki ładny opis :-)

... ale zapraszam do moderowanego katalogu stron. Wpisy bezpłatne z opcją odpłatnego wyróżnienia.

Dwa kody Silver:

Http/1/PIO/09

Http/2/PIO/09

po dodaniu wpisu kod należy wysłać do admina.

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Cza na kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu stron.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach co gwarantuje natychmiastową indeksację waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony).

RGD2UFST

449DV358

RE3GRSWT

V3Q7JPUL

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem ładny opis dla mojego ostatniego katalogu, dokładnie go przeczytałem aby nie było błędów stylistycznych - wszystko bez pośpiechu w nadziei, że dziś o tej godzinie nikt nie czyta forum, no ale myliłem się...

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dawno nie było gratisów więc czas na kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu stron.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach co gwarantuje natychmiastową indeksację waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony).

TIP7DL6X

572FH274

26IWP4BI

GT45GW5T

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności