Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Minęło troszki czasu - w międzyczasie PR=6 w końcu stabilny po drugim update ;)

Dawno nie było gratisów więc czas na kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu stron.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach (ostatnio facebook podskoczył - już jest około 3k i są to naturalne kliki - co gwarantuje sporo wejść) indeksacja waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach jest praktycznie natychmiastowa.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony) lub dodanie do facebooka. Ostatnio zaczynam sprawdzać - logiczne ja daję sporo od siebie - i wymagam chociaż minimum to co podaje, inaczej strona zostanie usunięta.

D8C63QDQ

SZ3RUB31

I4Y2J41N

7NR84PWU

Pozdrawiam.

P.S.

Mam w końcu drugi katalog jeszcze na testach - ale dobrze rokuje - delikatnie go podpalam. Adres w stopce - wszystko oczywista za free.

Proszę pisać jak kody wykorzystane - szkoda czasu innych.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skorzystałem z drugiego kodu, dzięki. Opis unikalny G+1 już kiedyś dałem, a wczoraj kupiłem jeden kodzik więc mam nadzieję, że wybaczysz brak kliknięcia w G+1 ;)

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty kod wykorzystany, poleciało oczywiście +1 w ramach podziękowania! ;)

Ten katalog jak zwykle trzyma poziom - rewelacja!

Tak sobie kolego przypomniałem - jakieś 5 dni temu dostałem maila iż mój katalog został usunięty z twojego katalogu stron - bodajże - obszerny czy coś takiego. Opisy do katalogu są dodawane minimum przez 5 osób i wiesz zawsze się może zdarzyć się że ktoś coś skopiuje - a tak szczerze mówiąc według mnie ma to znikome znaczenie - liczy się moc domeny itd. Ale.. ty mi usuwasz wpis w swoim katalogu a ja mam ci prmować stronkę? Chociaż przywróć ten wpis co był od kilku miesięcy - ja takich klimatów nie robię - nie usuwa się stron które wcześniej zostały dodane - chyba o tym wiesz? :jezyk1:

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borgan: Zadziałał system wstecznej moderacji - taki zabieg wykonuję z powodu dużego powielania dodanych już (na początku unikalnych) wpisów. Mój katalog dopiero raczkuje i dla niego duplicate content może być bardzo niebezpieczny. Ponad 20% dodanych wpisów wyleciało jednej nocy po mojej ręcznej, kilkugodzinnej weryfikacji. Muszę o to dbać, aby później nie utopić się w spamie lub DC, bo nic z tego seoka nie będzie. A przecież nie chodzi o to, by powstał kolejny gniot.

Zawsze możemy się dogadać - dodaj nowy, unikatowy wpis, a ja dorzucę w ramach 'rekomepsato-współpracy' ładny dodatek w postaci premium z gratisowym podlinkowaniem na dłuższy okres ;).

Deal? :jezyk1:

Jestem początkującym moderatorem, jeśli moja interwencja wydaje Ci się 'not good' i to co zrobiłem w kontekście podnoszenia unikalności wpisów jest nie teges - proszę o rady na PW. Szkoda zaśmiecać Twój wątek moją sprawą :)

Poszukuję dobrych precli - oferuję wysokiej jakości artykuły z wielu branż, pisane przez copywritera, bez mieszarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie usuwa się stron które wcześniej zostały dodane

Cała prawda , a ten kto tak robi to chyba jest ;) ;)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No faktycznie troszki go zmuliło ale co ja Ci poradze że sie nagle rzuciło tyle osób - to jest jak ddos - zaraz odmuli go - wszystko jest kolejkowane - i tak na dedyku stoi ale wiesz jak sie pareset wywołań na raz robi to każdą maszynke zabije :rolleyes:

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czas na kolejny pakiet darmowych kodów do katalogu stron.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach (ostatnio facebook podskoczył - już jest ponad 3k i są to naturalne kliki - co gwarantuje sporo wejść) indeksacja waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach jest praktycznie natychmiastowa.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony) lub dodanie do facebooka. Ostatnio zaczynam sprawdzać - logiczne ja daję sporo od siebie - i wymagam chociaż minimum to co podaje, inaczej strona zostanie usunięta.

UQ5KXMSV

1S2W76EU

6UZM6536

VLL7Y599

Pozdrawiam.

P.S.

Mam w końcu drugi katalog jeszcze na testach - ale dobrze rokuje. Adres w stopce - wszystko oczywista za free.

Proszę pisać jak kody wykorzystane - szkoda czasu innych.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności