Skocz do zawartości

MCkatalog


borgan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest jeszcze 1 kod do wykorzystania - z tego co widzę wykorzystane zostały 3 kody :)

Hehe - przeoczony został wzw z zamieszaniem z katlinkiem.

P.S.

Katlink jest na nowym obiecującym skrypcie - indeksuje się w tempie światła - błędy sa nieuniknione przy nowym skrypcie - wszystko poprawiamy i jest udoskonalane.

Także zapraszam do dodawania póki jest wszystko za free a po 1 miesiącu katalog ma już osiągi w backlinkach jak średnie katalogi po roku - z tego co sprawdziłem.

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś kilka gratisów do katalogu stron.

Ostatnio spory skok - widze na czysty anchor katalog stron na top 14 - (jestem w szoku przy tak ogromnej konkurencji)i nigdy nie było czystego pozycjonowania na ten anchor - ogólnie same zwyżki, co się oczywiście przełoży na delikatnego kopa dla stron które są w katalogu.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach (ostatnio facebook podskoczył - już jest ponad 3k i są to naturalne kliki - co gwarantuje sporo wejść) indeksacja waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach jest praktycznie natychmiastowa.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony) lub dodanie do facebooka. Ostatnio zaczynam sprawdzać - logiczne ja daję sporo od siebie - i wymagam chociaż minimum to co podaje, inaczej strona zostanie usunięta.

W2Y82S4V

1PBNK433

G5SR6Y83

TK5DDARF

Pozdrawiam.

P.S.

Zapraszam także do dodawania stron w moim nowym katalożku. Adres w stopce - wszystko oczywista za free.

Proszę pisać jak kody wykorzystane - szkoda czasu innych.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Czas na kolejnych kilka gratisów do katalogu stron MCkatalog - katalog stron.

Ostatnio spory skok - widze na czysty anchor katalog stron na top 16 - (jestem w szoku przy tak ogromnej konkurencji)i nigdy nie było czystego pozycjonowania na ten anchor - ogólnie same zwyżki, co się oczywiście przełoży na delikatnego kopa dla stron które są w katalogu.

MCkatalog katalog ston www - statystyki Alexa, Compete w wizytówkach katalogu.

Dodatkowo automatyczne podlinkowanie na Twitterze oraz innych serwisach (ostatnio facebook podskoczył - już jest ponad 3k i są to naturalne kliki - co gwarantuje sporo wejść) indeksacja waszej - podstrony (wizytówki) w wyszukiwarkach jest praktycznie natychmiastowa.

Opisy unikalne (przy opcji za free mają być uniki a nie powielana wlepka) oraz prośba o klik na +1(na górze strony) lub dodanie do facebooka. Ostatnio zaczynam sprawdzać - logiczne ja daję sporo od siebie - i wymagam chociaż minimum to co podaje, inaczej strona zostanie usunięta.

M419MP3A

CUKH3A83

CIT65SW5

INYD2P5Q

Pozdrawiam.

P.S.

Zapraszam także do dodawania stron w moim nowym katalożku. Katlink.pl - katalog stron - wszystko oczywista za free.

Proszę pisać jak kody wykorzystane - szkoda czasu innych.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cie :rolleyes: nie osłabiaj mnie bo nie wyrobie z tym katalogiem :> - nie będę przecież brał następnego dedyka mocniejszego jak i tak stoi na dedyku i 100mbit łącza. Przy takich akciach może mieć chwilową czkawke ;)

To zaraz Load spada bo sie naraz mały ddos robi ;)

Pozdrawiam.

Stary Katalog stron oraz nowy Katlink.pl - katalog stron na skrypcie Sinooke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności