Skocz do zawartości

Czyja to sprawka? Przyznawać się bez bicia...


tonieja

Rekomendowane odpowiedzi

@tonieja, ale o co Ci chodzi ? o__O

Przecież w 99,9999% szablonów do WP są linki autorów w stopce...

Owszem...w 99% są to linki autorów, prowadzące do ich strony, gdzie można znaleźć więcej szablonów.

Ten link taki nie jest, bo za miesiąc lub dłużej będzie tam zupełnie inna strona:)

I o nic mi nie chodzi...wrzuciłem to jako ciekawostkę, bo przeglądałem tematy i się na to natknąłem :D

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chodzi Ci, że np. postawię szablon z tą skórką i po jakimś czasie linki w stopce będą się zmieniać na inne? Nie mogę zrozumieć o czym tu mowa ;)

Zapewne chodzi o to, że pójdzie przekierowanie 301 na stronę o podobnej tematyce.

Ktoś może wyjaśnić, o co niesamowitego się rozchodzi, bo nie rozumiem(y)...? :)

Ktoś wykorzystał stary i dobrze znany sposób na pozycjonowanie. Zrobił szablon do wordpressa i wstawił link w stopce jako autor tylko, że na odpowiedni anachor. Zresztą sam zobacz.

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do większości darmowych szablonów WP są załączone jakieś linki pozycjonujące w stopce. Baaaaaaa, kiedy to ja ostatni raz widziałem szablon bez linków... ^_^

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi o to, że link z szablonu prowadzi do baza-noclegowa.pl, gdzie możemy ten them pobrać.

W miarę upływu czasu pewnie witryna przekształci się w jakiś portal turystyczny czy coś, ale to dla mnie nic dziwnego.

Udostępnia ładny szablonik to niech wrzuca w stopkę co chce ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie stopki SEO są tępione przez wordpress.org. Admin po prostu nie zna polskiego i nie skapnął się że fraza "baza noclegowa" nie ma nic wspólnego z tworzeniem stron itp. Wystarczy zgłosić i usuną to b. szybko.

Kilka lat temu sponsorowane skórki były dozwolone na wordpress.org ale eldorado dla seowców się skończyło niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tonieja ma troche racji. Oczywiscie to nie jest nic nadzwyczajnego, ze w stopce jest link, ale na wordpress.com moze byc tylko i wylacznie link do strony autora. Nie znajdziecie tam strony w stylu jak ktos podal wyzej 'micro sd cards' i strona bedzie o micro sd cards. Taki theme wtedy zostanie odrzucony.

Ktos sprytnie wpadl na pomysl, zeby zrobic niby stronke theme'u, a pozniej po kilku miesiacach podmieni strone autora na strone z baza noclegowa. Jak zrobicie taki myk od razu to jest to niezgodne z ich regulaminem i nawet jak to bedzie najlepszy szablon na swiecie to nie zostanie opublikowany.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności