Skocz do zawartości

System CMS "doby" dla SEO i zgodny z standardami


andrzejm

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że możemy również i o takich porozmawiać.

Choć bardziej mi tu zależy o opinii o gotowych systemach (zarówno tych opensource jak i tych płatnych).

Oczywiście zawsze można zatrudnić firmę by coś takiego napisała, ale w większości przypadków było by to porywanie się z motyką na słońce.

Myślę, że o ile gotowy system jest wart użycia (czy nawet po pewnych modyfikaciach) to można nakłonić firmę do jego zakupu (mówie tu oczywiście o systemach płatnych typu) - musi jednak zapewniać wymierne możliwości.

Systemy opensource mają tą przewagę, że rozwijane są przez duże środowiska (szczególnie te popularne), z koleji nie zawsze wszystkie dodatki są bezbłędne.

franckey - mam podobne odczucia wzgędem Wordpressa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. gdzieś widziałem

2. w komponencie 404 sef ustawiasz ten adres ręcznie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mambo jest, a raczej było dobre. Osobiscie polecam Joomla - system prawie ten sam, ale jest za darmo w przeciwieństwie do obecnego Mambo.

Skad informacja, ze Mambo nie jest juz darmowy? Wedlug informacji podanej na stronie mamboserver.com, jak rowniez mambopl.com, nadal jest na licencji publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności