Skocz do zawartości

Brudasy ;)


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Och jak ja lubie wrzucanie ludzi do jednego wora.

Byłem przedstawicielem i zajmowałem się i zajmuje technologiami informatycznymi.

Mam w swojej szafie przynajmniej z 15 koszul, które sobie wiszą po praniu na nie wietrzeniu. Zakładam je tylko raz a w lecie jak jade na kilka godzin w interesach to zabieram przynajmniej jedną na zmiane.

Fakt, ze siedze teraz przed monitorem ubrany ala "Późny Hip-Hop" tylko, że to dla wygody i w chacie.

Acha koszule flanelowe są naprawde OK, hmm właśnie sobie musze jakąs kupić :)

Z drugiej strony znam szefów wielkich firm, którzy się ubierają jeszcze gorzej niż w tym artykule.

Pamiętam jak wystawialiśmy się na MTP i przyszedł nasz największy klient (obroty koło 300k-500k miesięcznie) w ortalionie z wczesnych lat '90 i śmierdział piwem. Były mój Szefo zgłupiał bo miał go przedstawić Włochom ;) , którzy to przylecieli prywatnym odrzutowcem :D hehe

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czlowiek siedzi przy kompie to specjalnie sie nie poci

Hmm... Biorąc pod uwagę takie wahania w AdSense i Google to czasem robi się gorąco.

że to tacy sami psychole jak ja.

Ja jestem psycholem i jest mi z tym dobrze. :D

W SEO trzeba być psycholem. (W pozytywnym tego słowa znaczeniu)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem psycholem i jest mi z tym dobrze. ;)

W SEO trzeba być psycholem. (W pozytywnym tego słowa znaczeniu)

107372[/snapback]

O ile fraza :piwo: "psychol" ma jakiekolwiek pozytywne znaczenie. :D

Tak jak i stwierdzenie "To był naprawde ładny pogrzeb" lub "dobra śmierć" .

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie rozumiem! ;)

Co złego w kobiecie siedzącej w rościągnietym pdkoszulku i krótkich spodenkach i wełnianych skarpetkach? hihi :)

no, niestety w robocie do której dojezdzam, koledzy toche czuli by się nie swojo gdybym tak przyszła. A mając wokół siebie 3ech przystojniaków <lizus> trzeba jakoś wyglądać :unsure:

Miłego dzionka wszystkim w franelowych ciuszkach, i bez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslę że ta cała sprawa "śmierdzi" i w tym wszystkim maczają palce producenci flanelowych łaszków:)

chyba wręcz przeciwnie ;) oni chcą zgnoic tych producentów flanelek :unsure:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności