Skocz do zawartości

CTR 200%


przemeks

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie też, dlatego byłem lekko załamany gdy zobaczyłem taki CTR - nie chwalmy dnia (w tym przypadku miesiąca) przed zachodem słońca - ja nie jestem pewien tego.

Teraz każdego dnia rano wstaje i szybko patrze na swoje konto modląc się o widok raportów.

Przyznam, że juz byłem pewien bana gdy AdSense notifier nie pokazywał mi niczego - ale to na szczęście była jego wada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wydaje mi sie ze nie ma sensu zakladania nowego tematu wiec pisze tutaj. Czy jezeli macie jakies strony okresowe, np. ze wiekszosc czasu jest slaby trafik, a przychodzi jeden dzien i trafik jest klikanascie razy wyzszy, a co za tym idzie zarobki rowniez, a potem znowu spada, to zglaszacie to do google ??

Pytam, bo na jednaj mojej stronce w zwiazku z wczorajszymi losowaniami grup na mundial 2006 trafik i zarobki wzrosly mi o 2400 % i nie wiem czy napisac do google, czy nie napisac.

Chodzi mi tez o taka sprawe, ze na stronie zrobilem pewnego rodzaj losowanie na zywo (zadna polska stacja nie emitowala losowania), i ustawilem miedzy 21 a 22 wczoraj odswiezanie strony tam gdzie mialy byc wpisywane kolejne panstwa do poszczegulnych grup odswiezanie co 15 sekund, wiec wyswieltlen strony mialem baaaaardzo duzo, a co za tym idzie CTR byl maly. Z koleji jak porownam ilosc klikow z iloscia unikalnych uzytkownikow na witrynie to CTR bylo w sumie bardzo wysokie. I obawiam sie czy gooogle nie bedzie czegos podejrzewac ze cos kombinuje.

Co myslicie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zabiera się za banowanie kont tak pod koniec każdego miesiąca. Coś było na pocztku nie tak, konto jest, a pod koniec miesiąca lecą wszystkim co rozrabiają :) Od decyzji nie ma co się odwoływać, jest to toczenie metytorycznj wojny z robotami i szablonowymi odpowiedziami.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeżeli CTR i eCPM pozostało na w miarę tym samym poziomie to Google raczej nie zabanuje, bo za co?

Jakbyś miał np. ludzi z popunderów np. to by się zmniejszyło CTR i eCPM więc byś tyle nie zarobił. Jeżeli ruch jest "czysty" moim zdaniem nie masz sie czego obawiać.

Chociaż ostatnie zdanie ma może niewielki związek. W każdym razie nie słyszałem nigdzie o tym, żeby kogoś wyrzucili bo miał okresowo większy traffic. Co innego oczywiście CTR i/lub eCPM - to już może świadczyć o nieczystych kombinacjach - ale (taką żywię nadzieje) nawet wtedy sprawdzają, bo może akurat wprowadziłem rewolucyjną zmianę :soczek: . Inna sprawa, że jeżeli taka "zmiana" zaniknie ;) to już jest podejrzane - przecież nikt nie rezygnuje z pozytywnych zmian.

A się kurde w końcu rozpisałem. Już nic wiecej na ten temat nie myślę :hello: Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności