Skocz do zawartości

Twoja pierwsza strona WWW


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, czy tego tematu nie założyć w dziale "Strony do oceny", ale nie, tutaj będzie ciekawiej :).

Znalazłem dzisiaj w trakcie porządków pierwszą wykonaną przeze mnie stronę www - pliki datowane są na...2002 rok! Czad. Już wtedy coś grzebałem w necie, nawet tego nie pamiętałem :D. To były czasy, o istnieniu SEO nie miałem bladego pojęcia, waliło się html'a jakimś edytorkiem, ramki nikomu nie przeszkadzały, a marquee pięknie pływało po stronie!

Postanowiłem się pochwalić z Wami moim pierwszym dziełem - nie oceniajcie proszę za ostro, bo mi się przykro zrobi ;). Do tego jeszcze jak widzę te migające gify to...ehh, masakra. Naszła mnie zresztą teraz refleksja, że tyle lat zmarnowałem. Jakbym od tamtego roku intensywnie się uczył to byłbym teraz wymiataczem :D.

No dobra, nie przedłużam, link do strony: https://archive.grzegorznowak.pl/ - wrzuciłem tak jak siedziało na dysku, więc nie piszcie, że coś nie działa ;).

A teraz czas na Was - pochwalcie się swoimi pierwszymi stronami sprzed lat! :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary, niezła stronka :D

Moja pierwsza stronka zrobiona była ok roku 2001.

Pamiętam to jak by to było dziś:

Była cała czarna, na górze był obrazek pingwina (od linuxa) - ładnie się z całością komponował :D

Tematyka była o piłce nożnej i dziewczynach :D

Wszystkim ją pokazywałem, koledzy zazdrościli koleżanki padały na kolana - ach, to były czasy...

Nie martw się, ta Twoja stronka też jest piękna ;)

Jak ją odnajdę (czyt. odkopię) to wrzucę.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pasje www aż tak stare nie są ale ostatnio znalazłem swój - jeden z pierwszych projektów. Nawet dogrzebałem się do panelu i link wrzuciłem :D

https://www.mlodziwsieci.republika.pl/

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawówka jakoś, ale dokładnie nie pamiętam:

https://karamar.fm.interia.pl/

Wszystkim ją pokazywałem, koledzy zazdrościli koleżanki padały na kolana - ach, to były czasy...

też tak miałem:D

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć moją pierwszą stronę (o grach) sprzed chyba 6 lat musiałbym nieco poszperać po starym kompie, ale znalazłem mojego pierwszego zina mnej więcej z tego samego okresu:

https://ovv.pl/zin/start.html

Polecam tekst: https://ovv.pl/zin/dane/29.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona i tak nie przeraża w takim stopniu, jak wcześniej wymienione strony :D.

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej pierwszej strony nie pamiętam, jednak przypominam sobie pierwszy postawiony przeze mnie portal z teledyskami - wtedy to za 1500-3000uu AdSense nagradzało całkiem nieźle, jak na rozrywkę :D

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza była jako html + elementy różne elementy flash.. Czarny design i ładowała się dość długo ze względu na duże rozmiary plików swf :D Coś chyba koło 2001 roku..:D

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zabawiłem się w archeologa i wygrzebałem jakąś starą płytę z moimi baardzo starymi (jednymi z pierwszych) stronami. Pochodzą w większości z lat 2000-2001. Wrzuciłem te sucharki tutaj: www.suchary.vipserv.org Niestety część z nich dość słabo się ładuje:) Nie były najlepiej zoptymalizowane:)

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj moja pierwsza stronka pamiętam mój genialny projekt:) domena omniscient.pl była (kupiona w home;P) darmowy szablon ale całkiem przerobiony(grafik ze mnie zdarł cale kieszonkowe haha) miałem zarabiać na sms :) mogłeś wysłać sms z dowolnym pytaniem i ja zawsze odpowiadałem hahah:D wiem wiem:D ale co lepsze nadal czasami widzę szablon który wtedy wykorzystałem:D Strona oczywiście calutka w html:D <łezka>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją pierwszą robiłem o Angelinie Jolie :) oh to były czasy, każda fota na wagę złota, chyba nawet w front page :) był szał, wszyscy chcieli wiedzieć jak, jakim cudem, i to ma adres internetowy?

Stało na republice, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć adresu. Ok. 2000-2005 roku :) dawno, nie pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności