Skocz do zawartości

Amber Gold - ma ktoś jakąś opinie na ten temat?


Jastrzab

Rekomendowane odpowiedzi

@jastrzab - chyba, żeś nie do końca zrozumiał...

Zrozumiałem dokładnie. Tylko klasyczne ryzyko inwestycyjne różni się nieco od tego, o którym wspomina Jez.

Fakt, że bez antybelkowych będzie nudno z lokatami, podwyżka stop będzie na pewno, ale to jest efekt rosnącej inflacji, którą zawdzięczamy głównie podniesieniu podatku vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieźle. Czyli kupować złoto i trzymać ręką na WIG20. Nieźle, nieźle...

Czytaj ze zrozumieniem.

Inwestowanie jest bardzo proste - polega tylko na konwertowaniu tych jednostek które są drogie i przestają rosnąć/zaczynają spadać, na te jednostki, które są tanie i zaczynają rosnąć/skończyły spadać. Przez jednostki rozumiemy cokolwiek (gotówka, metr kwadratowy nieruchomości, wig, surowiec, kontrakty, firmy, kontrakty, kadry, etc, wszystko czym się da obracać). Chodzi "tylko" o to, żeby jak największym prawdopodobieństwem przewidzieć, co będzie z różnymi jednostkami za miesiąc i co będzie za 5 lat.

Historia mówi, że czym dłużej coś wzrasta bez przerwy, tym większe prawdopodobieństwo że trend się odwróci i zacznie spadać. Jak złoto od dawna rośnie (rozumiem, brak stabilności dolara, kryzysy kredytowo-walutowe, wojny), to jest mała szansa że będzie nadal rosnąć w nieskończoność.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustalić horyzont. Dla mnie ten wykres o niczym nie świadczy. Złoto jest dobrem policzalnym i ograniczonym. W dobie inflacji - a ta dotknie globalną gospodarkę lada chwila (już EBC podnosi Ci stopy procentowe - to chyba oczywisty sygnał) - złoto będzie jedyną bezpieczną przystanią.

Zatem powiedz jakie są warunki i o co - a ja w ten zakład prawdopodobnie wejdę :)

Zobacz sobie jeszcze to: https://www.investors.pl/akademia-investora...bedzie-drozalo/

Wiadomo, że jest to stronnicze - chcą Ci wcisnąć fundusz inwestujący w złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja, problemy Portugalii i Hiszpanii, zadyma na Bliskim Wschodzie, cyrki w Japonii - dużo światowych problemów to i złoto w najbliższym czasie będzie rosnąć. Choć oczywiście nie w nieskończoność :)

A tak przy okazji to Investors Gold FIZ jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A jeśli chodzi o AmberGold - inwestował ktoś już ?

w [ nierzetelny partner ]ów i naciagaczy się nie inwestuje - przejrzyj Net i poczytaj.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zgredku masz rację bo oferta zarobku (a także forma zabezpieczenia ze strony PZU) wydaje się być niesamowicie ciekawa....

ale co za ekhmm.. (daruje sobie to :( ) wstawili na prezesa zarządu gościa skazanego prawomocnym wyrokiem (przypominam o sprawie multikasy) to ja nie wiem :/

od razu mnie to zniechęciło a szczerze mówiąc chciałem tam troche kapitału ulokować , a tak to jak znów wyjdzie przekręt ala multikasa za 2-3 lata to chyba szlag mnie jasny trafi że byłem na tyle głupi żeby w to wejść...

Generalnie chciałbym jeszcze dopowiedzieć jakby ktoś drugą bajeczkę łyknął: Tylko ministerstwo gospodarki sprawuje kontrole nad domem składowym. Amber gold jest domem składowym a nie bankiem! KNF świetnie pozuje i manipuluje mediami...

Podsumowując ogólnie bardzo ciekawa oferta ale...prezesa z wyrokiem nie wybaczę :).

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Z tego co przeczytałem, prezes jest już inny. Aczkolwiek odwołując się do tamtego prezesa i tego, za co został skazany to rzeczywiście można się uśmiać, że potem założył firmę, która administrowała finansami.

2) 23 czerwca 2010r MG zakazało im bycia domem składowym.

No i są na liście alertów knf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności