Skocz do zawartości

Affiliando


Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzysta ktoś z sieci afiliacyjnej Affiliando ?

Czy należy im wysylac faktury VAT/rachunek?

Zrobiłem tam konto tydzien temu i juz troche zarobiłem ale nie odpisują mi na e-maile.

Pozdrawiam :)

Kody rabatowe 25% na hosting, VPS w Biznes-Host.pl

B9E5-MEWU-MKPM PTC8-9FHC-KRCH 389Y-1WBH-37A7

688E-SBRS-T7BE BNB3-1WTN-TFHT 17M4-F551-WEED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego drugiego zdania..

O co chodzi z tą księgową?

W ogóle jestem zielony w tych sprawach papierkowych.

Chciałbym zarabiac w byle jakiej sieci afiliacyjnej bez zadnych wystawiania faktur/rachunków ani tego typu.

Kody rabatowe 25% na hosting, VPS w Biznes-Host.pl

B9E5-MEWU-MKPM PTC8-9FHC-KRCH 389Y-1WBH-37A7

688E-SBRS-T7BE BNB3-1WTN-TFHT 17M4-F551-WEED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu napisał do mnie przedstawiciel Affiliando z ofertę reklamy ubezpieczenia OC/AC. Sceptycznie podchodziłem do tego programu, bo przecież to tylko ubezpieczenia...

Po jakichś 2 miesiącach ociągania umieściłem w końcu na moim forum 2 tematy z informacją o ubezpieczeniach AXA Direct. Skuteczność przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

1-go dnia zarobiłem więcej niż na Google Adsense, a bannery mam w 3-ech miejscach - (pod navbarem, na dole forum i w postach). Dzisiaj jest drugi dzień i w dalszym ciągu wyniki mam lepsze niż w AdSense.

Jak to się stało?

Affiliando płaci za akcję - przekierowanie do formularza obliczającego składki ubezpieczeniowe. Dla użytkowników to 2 kliknięcia. Na dobrą sprawę - prawie każdy opłaca składki na samochód, a Affiliando płaci aż 63 grosze za przekierowanie do formularza! Wtedy kiedy w AdSense wychodzi mi średnio 11 groszy za kliknięcie.

Affiliando ma różne programy partnerskie, głównie usługi finansowe i ubezpieczeniowe, wiem, że brzmi to niezbyt ciekawie, ale na dobrą sprawę - każdy dorosły człowiek z takich usług korzysta.

Dodatkowo za polecenie Affiliando innym można dostać 20 zł (o ile ten ktoś w ciągu 2 miesięcy zarobi 200 zł). Dlatego postanowiłem Wam o tym napisać, może niektórzy docenią mój trud i zarejestrują się za pośrednictwem mojego linka.

Zarejestrować można się za pośrednictwem tego linka: https://network.affiliando.com/register.htm...__setlocale=pol

Kto nie wierzy - niech na próbę założy sobie temat na swoim forum z reklamą danej usługi. Ja w każdym razie polecam! :)

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Post powyżej to spam reklamowy zamieszczony na wszystkich forach i nie biorę go pod uwagę.

Jak na dzień dzisiejszy z tym programem?

Lepszy jest od np. Bankiera lub Adsense? Jakie macie przemyślenia odnośnie współpracy?

Szukałem w internecie ale tam pełno bełkotu marketingowego i trudno coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności