Skocz do zawartości

Skrobak.pl


rebuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Menu identyczne... nawet podświetlanie.

Wyszukiwarka taka sama i w tym samym miejscu tylko zmniejszona.

Inne ikonki to grafika pozamieniana...

Boczne belki kolor identyczny do moich tyle że inaczej one wyglądają...

Lista stron zaakceptowanych na dole które mają thumba mają obramowanie dotted które dałem przypadkowo a tu widzę że zostało :)

Przycisk button (wyślij) skopiowany jak byk...

Zresztą co będę się produkował poczekam aż właściciel napisze... być może ja się mylę... zobaczymy

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobak to taki mix fragmentów różnych skórek(w tym faktycznie również tego) i własnego pomysłu :D Ciągle jeszcze coś zmienia, więc ostateczny wygląd może się jeszcze trochę zmienić.

No dobra ale to nie zmienia faktu że macierzystą templatką jest moja.

Od wszystkich tak sobie zapożyczasz kod czy grafikę?

Przymknę na to oko ale następnym razem radzę się kontaktować z innymi użytkownikami itp...

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem czemu przy odrzuceniu strony powołujesz się na regulamin, w którym są błędy

'Rozpatrzenie zgłoszenia strony do katalogu jest płatne. Opłata pobierana jest za sprawdzenie zgłoszenia przez moderatora i nie jest zwracana w przypadku odrzucenia zgłoszonej strony.'

ale myślę że dodawana przeze mnie strona teraz już spełnia Twoje wymagania, choć faktycznie wczoraj jeszcze nie spelniala :D

A jeśłi chodzi o dyskusję o ew zapożyczenie elementów szablonu to mimo że nei chce zabierac głosu to moge tylko doradzic ze faktycznie polecam konsultacje z użytkownikiem powyżej, bo nie gryzie ;)

///

widze ze dalej nie spelnia przynajmniej jej css nie jest stworzony prawym przyciskiem myszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Liczba wpisów niebawem przekroczy 1000, z tej okazji małą promocja dla forumowiczów (podpatrzona w innym katalogu). 1000 wpis zostanie nagrodzony wpisem Gold, natomiast wpisy 1005 i 1010 wpisem Silver. Warunek: spełnienie regulaminu (głównie chodzi o unikatowy opis) oraz napisanie w polu "uwagi dla moderatora" hasła pio. Jeżeli 1000 wpis będzie bez tego komentarza nagrodzony zostanie pierwszy następny wpis zawierający tą uwagę(to w końcu dla forumowiczów :P, to samo dla wpisów 1005 i 1010.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności