Skocz do zawartości

Skrobak.pl


rebuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z przykrością informujemy, iż Twój wpis ............. został usunięy z katalogu Skrobak - moderowany katalog stron internetowych.

Prawdopodobna przyczyna: za niska wartość merytoryczna bądź graficzna strony lub MFA/zaplecze/program partnerski

dobre sobie.. i to w 2 przypadkach na 2 zgłaszane strony które dodaje do wielu katalogów, zawsze z unikalnymi, odpowiedniej długości opisami i jakoś nie przypominam sobie by ktoś wcześniej je odrzucił.. 2 zł wyrzucone w kosz a tak byłoby tyskie z żabki za 1,99 :faja:

UWAGA! Jeszcze nie wszystko stracone, koniecznie sprawdź czy obejmuje Cię "system drugiej szansy"

nie dziękuje, nie skorzystam...

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiają tacy ludzie, żeby lamentować i pisać swoje płaczliwe komentarze mają czas, a żeby rzucić okiem na regulamin już nie. A wyraźnie jest w nim napisane jakie strony nie będą przyjmowane, ba! jest nawet fragment podający przykład że nie są przyjmowane strony "...stworzonych dla udziału w programach partnerskich (np. banków ..."

nie przypominam sobie by ktoś wcześniej je odrzucił..

Wcale się nie dziwie, zarówno www.portfel24.eu jak i www.kredyt-24.pl to niezwykle wartościowe strony i skoro wszędzie je przyjmują z otwartymi rękami to i ja powinienem, a postanowiłem je odrzucić z przekory, taki ze mnie wariat...

a tak byłoby tyskie z żabki za 1,99 :faja:

Kurcze! to muszę podnieść cenę za kod do 5zł, niech każdy żałuje że nie kupił dwóch piw.

nie dziękuje, nie skorzystam...

No po prostu ranisz moje serce, chyba rzucę się z mostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Info dla wszystkich, którzy dodają strony do katalogu skrobak.pl

Zgłoszone opisy 100% unikalne, strony docelowe wartościowe z PR większym od 1, wpisy zgodne z regulaminem. Biorą kasę a później i tak nie akceptują wpisów. Zdecydowanie odradzam ten katalog!

Ps. Żeby ustrzec innych użytkowników przed wtopieniem kasy w błoto jak tylko zbiorę wystarczającą liczbę danych, powstanie czarna lista katalogów która zostanie opublikowana na blogu.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko powiedz o co dokładnie chodzi, bo stwierdzenie że wszystko było zgodne z regulaminem a wpisy został odrzucone to takie gadanie "wiem, ale nie powiem"

Mówisz w liczbie mnogiej więc domyślam się o co może Ci chodzić, ale wstrzymam się z odpowiedzią póki nie wskażesz konkretów.

Przytoczę tylko cechy, których nie znajdziesz w innych katalogach, a które zostały wprowadzone po to aby ograniczyć ilość niezadowolonych dodających:

- jeżeli faktycznie czytałeś regulamin, lub stronę 'jak dodać wpis' to powinieneś wiedzieć, że przed dodaniem strony można "(regulamin nawet wskazuje że się powinno) zapytać czy strona zostanie przyjęta.

- system drugiej szansy, jeżeli zgłoszenie zostało odrzucone, wystarczy odpisać, a dostanie się darmowy kod do tej samej grupy - całkiem dobrze się to sprawdza

Także, zniesmaczony tym oczernianiem, czekam na wskazanie o co dokładnie Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety próby ustalenia o co chodzi i ustosunkowania się do tego spełzły na niczym. Jedyne co przedstawił rokko na facebooku to to, że nie chodzi mu jednak o pieniądze, a o stracony czas, że dodawanie do katalogu mu się należy i że nie będzie łaskawie prosił o darmowe kody. Na koniec mi pogroził żebym "końca patrzył" i że dodaje skrobaka do jakiejś czarnej listy. Utwierdza mi to obraz, że to osoba, która zachowuje się jak rozpieszczone dziecko, które myśli że wszystko mu się należy, a dookoła wszyscy są źli. Sorry za trochę lamentowanie z mojej strony, ale staram się wywiązywać ze swojej roli sumiennie i dotyka mnie jak ktoś zarzuca mi takie rzeczy.

No ale żeby nie zapychać niewartościowymi postami, kilka kodów do wpisu zwykłego:

pio1

pio2

pio3

pio4

pio5

pio6

pio7

pio8

pio9

pio10

oraz do grupy silver:

skrobak1

skrobak2

skrobak3

skrobak4

skrobak5

oprócz typowych wymagań (unikatowy opis, tylko wartościowe strony, (za zaplecza, mfa, porównywarki i inny pseudo blogi dziękujemy)), przypomnę zapis reg. o który (jak mi się wydaję) dzisiejsze zdarzenie zahacza: jeżeli firma ma kilka stron, strony satelity, kilka sklepów zgaszać należy tylko jedną stronę główną - Zgłaszać należy jedną stronę główną, a nie strony z poszczególnymi produktami/usługami/działami lub wielu stron na ten sam temat.

Pozdwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności