Skocz do zawartości

Fake User na PiO :)


richti007

Linki na PiO  

138 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego rodzaju linki powinny funkcjonowac w sygnaturach i postach na forum PiO?

    • DOFOLLOW
      101
    • NOFOLLOW
      18
  2. 2. Czy zastosowanie linków nie przekazujących mocy wpłynie na wzrost wartości merytorycznej forum?

    • TAK
      32
    • NIE
      87


Rekomendowane odpowiedzi

rth masz w stopce link do vispar.pl podobnie jak ten uzytkownik: klik. Nie uwazasz ze Twoja obecnosc w tym temacie i wypowiadanie sie, to zwykla obluda?

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do mocy tego forum i linków w sygnaturce - to ja na początku roku wrzuciłem tam swój blog. Czas pokazał że w połowie lutego utknąłem z dodawanie do niego zdjęć i poszedł w zapomnienie. Musiałem zająć się bieżącą robotą. Ale ostatnio wchodzę na niego a tu niemal 200 linków w Yahhoo oczywiście wszystkie z PiO :) średnia coś około 60 linków na miesiąc...

Ja miałem na jesieni ciekawą sytuacje kiedy kolega któremu robiłem grafikę na stronę w ramach barteru za spamował sporo forów/for tematycznych moim zamkniętym preclem.

Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie telefon - człowiek przedstawił się jako moderator strony i zaczął na mnie wrzucać że linkuję z forum do jakiś głupot... Po krótkiej wymianie zdań sytuacja się wyjaśniła, jak się okazało to działamy w jednej branży i potem kilkakrotnie dzwoniliśmy do siebie.

Niemniej gość w jakiś sposób ustalił mój numer STACJONARNY :piwo: ( w ofercie na moich stronach mam tylko kom) i zadzwonił do mnie :)

Nie mówię żeby popadać ze skrajności w skrajność ale taki moderator faktycznie przydałby się czasem na PiO :)

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek tu faktycznie pozamiatałeś rth :) Nie ma to jak wnikliwa analiza... jak widać lepiej było się nie wypowiadać akurat w tym temacie, tylko wrzucić kilka postów w "luźnych tematach", gdzie moderacja również jest "luźna". Na tym etapie rozwoju i popularności PiO nie trzeba chyba starać się o to aby mieć takich właśnie użytkowników. Linki NOFOLLOW dla nowych userów, którzy nie osiągnęli określonej ilości linków i np. stażu na forum, są pierwszym krokiem do tego, aby PiO zachowało swój wysoki poziom merytoryczny. W innym wypadku będziemy mieć tutaj coraz więcej Backlink Userów :piwo: i minimum wartościowej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mym skromnym zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie możliwość dodawania linków w sygnaturce po wykonaniu 20-30-40 postów, dla spamera wykonanie takiej ilości nawet średnio mądrych postów to za dużo pracy, jak na możliwość uzyskania trzech tak potężnych linków z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden... dobre :). jeszcze na PiO powinna być opcja kupienia punktów PiO SWL. heh.

Co do zaśmiecania forum chyba pozostaje nam się z tym pogodzić. Tak jak inni wspomnieli, póki co nie ma aż takiej tragedii. Może zacznie się o tym poważniej myśleć, jak więcej osób będzie spamować to forum i części tematów nie będzie dało się czytać gdy jeden z userów napisze dobrą odpowiedź a 15 kolejnych przyzna mu rację "zgadzając się ze swoim poprzednikiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden... dobre :). jeszcze na PiO powinna być opcja kupienia punktów PiO SWL. heh.

Ja bym poszedł dalej, już kiedyś o tym pisałem - skrypt, który loguje się na nasze konta na forum i rotacyjnie podmienia stopki. Oczywiście tylko na forach, na których mamy sporo postów i stopki z linkami są dozwolone. Połączenie tego w SWL to następny krok. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Fajny spam ;) -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showuser=30099

Jestem ciekaw kiedy konto zostanie usunięte ;)

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bardzo słuszną rzecz mu chodziło - patrz lewy dolny róg przy super merytorycznych wypowiedziach... "Żółty" nie może robić stopki, to postanowił to "obejść" i stopkę sobie zmajstrował ;). Jak na Klienta firmy SEO, to szczwana bestia ;)... Ciekawe, która firma SEO zezwala na dodatkowe działania ze strony Klienta...?

aaaa BTW. @google+1 - u Ciebie też się wyświetla z lewej strony takiego postu przycisk ! RAPORT? użyj go następnym razem, zamiast linkować do spamu. Dzięki

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności