Skocz do zawartości

Pytanie jak długo siedzicie przykompie na dobę


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Śpię 4-5h na dobę max, czasami uda dojść się do 6... Zazwyczaj do 10-12h pracy (z przerwami na wyprowadzenie psa itp.) dochodzi kilka godzin nocnych meczu, głównie MLB oraz jakiś filmik lub serial. :)

P.S. Jak śpię ponad 5-6h to rano czuję się fatalnie, tak więc polecam krótki sen, najlepiej przy otwartym oknie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a jakiś sport do tego dla zdrowia ? :)

Jak śpię ponad 5-6h to rano czuję się fatalnie, tak więc polecam krótki sen, najlepiej przy otwartym oknie.

Jak Ty dajesz radę ? :) ja po 5 godzinach snu bym chyba nie wiedział co się dzieje :)

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wiekszosc powyzej 10h. Najgorsze jest to, ze sie tytle czasu pracuje, a pozniej dla relaksu jeszcze jakas gierka lub surfowanie i kolejne godziny leca przed kompem :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a jakiś sport do tego dla zdrowia ? :)
Jak śpię ponad 5-6h to rano czuję się fatalnie, tak więc polecam krótki sen, najlepiej przy otwartym oknie.

Jak Ty dajesz radę ? :P ja po 5 godzinach snu bym chyba nie wiedział co się dzieje :)

Dokładnie. 7 godzin snu to dla mnie optymalna ilość żebym mógł normalnie pracować. Z drugiej strony na więcej szkoda mi czasu :) Przed komputerem spędzam ok 12 godzin dziennie.

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty dajesz radę ? :P ja po 5 godzinach snu bym chyba nie wiedział co się dzieje :)

Spokojnie, spróbuj oglądać w tv meczyk baseball'a, jest tyle przerw, że jeszcze godzinkę zdrzemnę się podczas transmisji. ;)

Poza tym naukowo wykazane jest, że śpiąc powyżej 6h tracimy czas... Organizm więcej po prostu nie potrzebuje. ;)

Odnośnie sportu to polecam pieska... najlepiej takiego dużego, np. bernardyna. Taki zwierzak nie odpuści, jak ma potrzebę to rozwali drzwi jeśli jest dobrze nauczony. Nie masz wyjścia i te 30min na świeżym powietrzu 3-4 razy na dzień załatwione. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport to zdrowie i nie wiem jak inni ale ja bez uprawiania sportu się czuje jakiś taki ospały, bez energii do życia, zły humor itd. ;)

Także trzeba na to też znaleźć czas .

24H to zdecydowanie za mało czasu na wszystko ;)

Nintendo Wii :)

Mi by się przydał Xbox360 :)

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je też siedzę zazwyczaj 10-14h. Godziny pracy średnio 12 - 4. Sen staram się pilnować żeby spać regularnie 7-8h.

Powiem szczerze że ciężko jest się zmotywować do pracy, ja przykładowo nie mogę wziąć się za robotę, jeżeli nie włączę sobie na laptopie obok jakiegoś filmu/serialu/programu tv.

I praktycznie przez cały dzień "kątem oka" coś oglądam. Też macie jeden dodatkowy monitor, laptop do filmów ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam 8 h w robocie + 4-6 h w domu (weekendy, to tyle co w szkole czyli okolo 8h)

A sport, codzienna gimnastyka i bieganko + poniedziałki piłka nożna no i wtorki i srody (LM hehe :) )

Jednak jak wykazuje praktyka 24h to za mało aby zrobić wszystko co się zaplanuje.

Biovert - zdrowa żywność dla diabetyków, bezglutenowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio pilnuję, żeby nie pracować więcej niż 10h dziennie, sen w granicach 8-8,5h (jestem śpiochem i nic na to nie poradzę, próbowałem sypiać po 7h, ale skończyło się to spadkiem efektywności, rozdrażnieniem itp), dla sportu 3 x w tyg. capoeira - świetnie rozwija wszystkie partie mięśniowe

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności