Skocz do zawartości

Pytanie jak długo siedzicie przykompie na dobę


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wyjątkowo siedziałem 12 godzin, z czego 2-3 godziny poświęciłem na pracę (nie mam botów to linkuję ręcznie, a akurat mam dostęp do bazy linków Paula.

Jutro planuję o połowę mniej.

Średnio przy komputerze spędzam 3 godziny dziennie. Swój plan robię w razie jak jest rodzeństwo, i w razie jak go nie ma.

Co do sportów - mi starcza spacer z psem i hantelki. Czasami gram w piłkę nożną.

Pavvel, sam chciałbym mieć taki sen. Ja wyraźnie go potrzebuję, a jeżeli (po nawet wykańczającym dniu) pójdę spać o 21, to i tak wstaję 6-7 godzin po. Odbija to się na moim zachowaniu, czasie reakcji. Na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo fajny topik. Kiedys to mi sie chciało siedzieć, ale w tym roku będę miał już 43 lata, nie chce mi się siedzieć już po 12-15 godzin jak kiedyś miałem na początku. a i oczy już bolą.

a i pospać godzinke po godz. 16 się chce się, potem tv poogłądać.

czasami wyruszam rowerem na prawie cały dzień. a i nie warto już, nie podnieca mi tak już ta praca.

liczyłem niedawno - 4 godziny uczciwej pracy jeżeli potrafie dziennie - to bardzo dobry wynik,

are to 4 godziny dobrej pracy w skupieniu.

ale tu ważna kwestia jest - ktoś jest szybki jak błyskawica i zrobi w 2 godziny tyle ile innny zrobi z 2 dni.

ja raczej jestem wolny jak żółw, wolno robie, wolno myśle.

teraz to zależy mni w sumie nie na rozwoju, ale żeby utrzymać to co mam, byle nie mieć włamań hakerów, żeby serwery działały, stronki stoją, jakoś to się kreći , troche się linkuje, trochje linków sprzedaje,

troche nowych stron stawie, ale to już nie na potęge, nie hurtowo.

a najbardziej to już chciałbym nic nie robic, tylko monitorować kwadrans dziennie czy wszystko gra.:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chlebem jest słabo :D ale tu się faktycznie opłaca się być długodystansowcem.

Gdybym zaczynał teraz - w kilka lat można by zbudobać sobie zaplecze z 2 tys. domen na 50 serwerach

i dalej poprostu podlewać krzaczek i dbać o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy wam nie wypadną? kilkanaście godzin non stop przy komputerze to śmiertelne :D

Osobiście dziennie: 3-6h

W weekend 3-5h najczęściej rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 godziny ma doba:

minus minimum 8 godzin sen

minus minimum godzina obudzić, higiena, wypić 3 kawy, poczysćić zęby

minus minimum godzina - raz na 2-3 dni zakupy

minus minimum godzina - tv ( u mnie 4 godziny :soczek:

minus minimum godzina - kontakt ze światem zewnętrznym

minus minimum godzina - jakieś sprawy nagle, urzędowe

minus minimum godzina - na rodzine

minus minimum godzina - na drzemke po obiedzie

minus minimum godzina - na rower, spacer

minus minimum godzina - w sumie przygotowanie i zjedzenie 4 -5 posiłków dziennie

zostaje jakieś 5-6 godzin dziennie na prace maks, no nie? i to pod warunkiem że nie pracujesz w pracy nigdzie i nie chodzisz do szkoły. teraz wykreslamy z czego by można zrezygnować - rodzina , świat zewnętrzny, tv, rower, spacery, drzemka, higiena, jedzenie, zakupy :)

nieludzskie to jakieś wychodzi. jestem robotem, pracuje 12 godzin dziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 8h wzwyż... jak byłem młodszy potrafiłem bardzo często nocki zarywać... ale wiadomo starość nie radość więc się oszczędzam ;)

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności