Skocz do zawartości

Pare domen


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam parę domen i nie wiem co z nimi począć.

senior-travel.com.pl

ratynazdrowie.pl

ratynazdrowie.com.pl

pralniainternetowa.com

pralniainternetowa.eu

polowanienaubranie.pl

polowanienaubranie.eu

polowanienaubranie.com

polowanienaubranie.com.pl

pieniadzedirect.pl

gotowkadirect.pl

lefigaro.pl

forumhandlowe.pl

domoteka.com.pl

domoteka.info

domoteka.net

Co sądzicie?

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, czegoś nie rozumiem Leszczu tylko grzecznie zapytał co proponowalibyście uczynić w kwestii zagospodarowania tych domen :)

Nie pisze że kupił te domeny - a może dostał, a teraz chce coś z nimi zrobić.

Leszczu: ciekawsze domenki postaraj się sprzedać (bez straty), pozostałe wykorzystaj pod kątem pozycjonowania zaplecza itp.

Te domeny które idą do sprzedaży - fajnie gdyby udało Ci się zdobyć jakiś page rank np. PR1, to podnosi cenę ;)

A jak nie to sprzedaj ,,czyste".

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - na 1szy rzut oka widać, że domeny takie se. Koledzy na forum są tacy a nie inni, doceń to :) Same konkrety ;)

Do autora - postaw tam strony, zdobądź ruch, zgarnij PR, podlinkuj, jak będzie wysoko w serpach same się sprzeda. Jeśli nie masz pomysłu to na pewno parę punktów na główną (bonus) w swlach zgarniesz, wtedy dopalisz swoje "ważniejsze" stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeny są nie tyle "takie se" co są zupełnie do niczego. Rozwijanie na nich czegokolwiek oprócz najpodlejszego zaplecza to strata czasu. Sprzedać ? Takie domeny to ewentualnie ktoś za darmo może weźmie.

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dębica, co za bzdury opowiadasz? :D Od kiedy to jakość domeny decyduje o tym, co warto na niej postawić i do czego się nadaje (nie mówię tu o subdomenach)? Nawet najbardziej niepozorna domena może być podpięta pod serwis, który osiągnie wielki sukces. Poza tym, nie wiem, czemu tak pojechałeś po tych domenkach, niektóre mają całkiem duży potencjał, jeśli rzeczywiście chciałoby się na nich stawiać coś poważne.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę domen i nie wiem co z nimi począć.

Te domeny są typowo tematyczne. Powinieneś na nich postawić zaplecze odpowiadające tematyce lub serwisy pod użytkownika, ewentualnie sklepy/systemy partnerskie dobrane tematycznie które też mogą służyć za zaplecze. Nie są aż tak złe aby na nich stawiać "spamy" ani tak dobre żeby dużo w nie inwestować.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności