Skocz do zawartości

Czy nosisz okulary?


bestos

Tak  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nosisz okulary?

    • Tylko jak już jestem zmęczony
      3
    • Jestem krótkowidzem - używam tylko do tv
      6
    • Jestem dalekowidzem - używam tylko do pc
      8
    • Nie noszę wogóle
      44
    • Noszę zawsze
      41


Rekomendowane odpowiedzi

nosze cały czas. Wzrok popsułem jakies 11 lat temu przy siedzeniu po nocach przy monitorze CRT. Odkąd mam lcd wada się nie pogarsza.

Systemy bilingowe wody. System ERP Komadres. Firma informatyczna.

Kryptowatuty, rynki finansowe, wiadomości.  Kryptowaluty za darmo - Poradniki.

Zioła. Ziołolecznictwo. Asept czy Octenisept, który wybrać do dezynfekcji ran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja myślę, że obecnie monitory lcd nie są tak szkodliwe, siedzę przed kompem od 19 lat od 11 prawie po 10 godzin dziennie (6 m-cy przerwy w 96 r zabiegi) i nie uważam aby mi się pogorszył z tego powodu wzrok - mam za sobą 3 operacje okulistyczne, utratę jednego oka w drugim znaczny procent uszkodzenia ale nie z powodu kompa a cichy zabójca wzroku mnie wykończył nawet nazwa nie najgorsza - jaskra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety mnie też się pogorszył ostatnimi czasy, z daleka już nie to samo, literki troche rozmazane ale z bliska cacy :) dlatego przed kompem siedze też po 10 godzin dziennie

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności