Skocz do zawartości

Wiele linków z jednej domeny


fotolukasso

Rekomendowane odpowiedzi

Co środę wrzucam porcje tekstów na precel. Do tej pory trzymałem się zasady że jeden link z jednej domeny wrzucając inny tekst na każdy precel.

Przyznam szczerze że w tym temacie zasugerowałem się opinią użytkowników tego forum.

Natomiast dziś zauważyłem dziwną tendencje że niektórzy wrzucają po kilkanaście textów linkujących do jednego adresu. Wiem że link to zawsze link ale czy to ma sens?

Pytam bo wyselekcjonowałem sobie listę około 50 pracli gdzie indexsacja następuje dość szybko i czy nie lepszym rozwiązaniem było by skupienie się na tych 50 dobrych i "powielanie" linków z jednej domeny niż dalsze wyławiania sensownych z ogromnej masy która jest w sieci?

Będę wdzięczy za Wasze sugestie.

pozdrawiam

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. Jak zdobywasz wpisy na nowych blogach to nie tylko nowe arty, nowe linki, ale też różne adresy IP, właściciele itd. Jak masz się bawić w artykuły w ramach tych samych precli to lepiej napisz do właściciela i kup sobie link na jego stronie, będziesz miał wszystkie podstrony.

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności