Skocz do zawartości

Listy do Xrumera


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

to ze kradzione, to jeszcze nie taki wielki problem, dla mnie gorsze bylo to ze np placisz za 530 high pr blogow, a dostajesz ich ok 300, bo wiekszosc to duplikaty....... niektore powtorzone nawet kilka razy... zeby nie byc goloslownym, moge pokazac screen ze scrapeboxa gdzie ladnie pokazuje kilkanascie linijek pod rzad tych samych urli...

nie polacam aniec2 - te same listy na zachodzie mozna kupic znacznie taniej.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta polskość...

Po pierwsze fakt Xrumer'a nie posiadam - posiadam konta na BHS.

Po drugie jesli nie mogłem znaleść listy to ją stworzyłem i mam prawo zrobić z nią co chce (sprzedać również).

-----------------

ale to co ty robisz tu @Ebinx jest skandaliczne. Ty jesteś kłamczuch, cwaniak, szachraj i naciągacz!

Chłopie opamiętaj ty się ;-)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniec2: oczywiście, że jej nie stworzyłeś 5 dni temu nie wiedziałeś gdzie kupić liste, więc w tym okresie czasu nie potrafiłbyś wyharvestować listy z 9 k profilami. Weź się zastanów, bo umiejętności ty nie masz. I nie nazywaj dostawcami ludzi, od których pod***** listy bo to jest śmieszne.

Właśnie ta Polskość. Niema jak kupić listę za 20 dolców za granicę i potem sprzedawać jako swoją. Dobrze, że takich ludzi jak ty jest tu niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszacy w tym temacie to całe 2 osoby, które kupiły listy z 1 rzutu 2 miesiace temu. I przestan sie do mnie przypie.... mark bo cos cie uwiera.

Wiem jak kończą się forumowe dyskusje tego typu, więc nie polemizuje i prosiłbym moderatorów o zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie piszcie, że kradnie bo zapewne kupuje, a potem może z nią robić co zechce, również sprzedawać nawet i za 1000 $, oby znalazł kupców. Czy to fair wobec innych - każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jak dla mnie oczernianie przez innych użytkownika aniec2 jest bardziej nieeleganckie niż jego sprzedaż list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem resselling nie jest zabroniony. MOże być uważany za nieetyczny ale to już drugorzedna sprawa. Biznes is biznes i tyle.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale podkreślam jedną rzecz - po za wpadką z 1 lista (jedną) nie odsprzedaje cudzych list (część skupuje od użytkowników).

Prosiłbym o zakończenie tej dyskusji bo pewne osoby na tym forum chcą po prostu zdyskredytowac moją wiarygodność - osoby w tym temacie to w wiekszości osoby, które NIGDY nie kupiły ode mnie jakiejkolwiek listy.

I jeszcze napiszę na koniec: nie zarabiam kokosów na listach, nie jest to moje źródło utrzymania - wiekszośc list sprzedajemy i tak poza Polską. I jeśli ktos twierdzi, że sprzedając listę za 40 zł brutto oszukuje "polaczków" to przepraszam bardzo ale jest idiotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności