Skocz do zawartości

Uwaga na te katalogi


adamik62

Rekomendowane odpowiedzi

1. właściciel/administrator serwisu ma zawsze rację

2. gdy nie ma racji patrz punkt 1

i drugie powiedzenie - "konkurencja jest o klikniecie dalej"

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę zawsze dla jednej strony od 5-10 opisów po około 500-900 znaków, w zależności czy mam o czym pisać.

Do każdego takiego opisu wsadzam co drugi wyraz wsadzam

{nawias|od 2-5 synonimów |  wielo wyrazowych i |nawet dłuższych i |nie ma problemów |że ktoś odrzuci}

w nawiasy nie daje tylko synonimów ale również inaczej sformułowane zdania, to sprawia że na prawde przy 400 wpisach nie ma dwóch identycznych zdań w Google

Wiadomo trafi się na 300 katalogów 5-10 odrzuceń ale to wiadomo służbiści...

Jak się sprawa u nich powtarza kilka razy że usuną za unikalność to po prostu usuwam ich katalog z mojej bazy danych i nie zawracam sobie nimi tyłka...

Ogólnie to polecam pisać w miarę unikalnie.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz, jest zaakceptowany, katalog na liste, kasują wpis do wartościowej strony z poprawnym opisem (nie ma znaczenia czy unikalny, czy nie, bo nawet unikalne wywalają) to spuszczasz taki katalog razem z wodą i lecisz dalej. Szkoda czasu na zamartwianie się. :D

No tak spuszczam łatwo mówić tylko że ja to robię od kilku lat i musiałbym takie katalogi zapisywać, więc sprawdzam gościa na who is itd żeby go zapamiętać a co do synonimizatorów to guzik z tego mi wyszło używałem i też mi odrzucali ze za mało unikalny to jest bez sensu.

Powinni w regulaminie od razu okreslić ze to nie jest dla firmowych stron bo kto będzie dla nich specjalnie pisał unikalne opisy.

A swoją droga poświęciłem na wpisywanie do tych katalogów ze dwie godziny w sumie 22 katalogi i cała robota na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu jeśli chodzi o takich moderatorów - terrorystów.

Apartamenty i hotel na godziny kraków jedyne takie miejsce w Krakowie - Hotel MARGOT apartments

Mapa dojazdu do pokoje na godziny Kraków profil MARGOT apartments

Podgórze apartamenty na godziny Kraków - margotkrakow.pl - noclegi w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu jeśli chodzi o takich moderatorów - terrorystów.

Tak, gdyby tylko wszyscy chcieli to sobie wziąć do serca. Czytajcie regulaminy i omijajcie takie, które żądają unikalnych opisów.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał zakręcony :)

Zrobił się jakiś dziwny szał na te unikalne, a niektórzy to już wymagają unikalnego w 100% opisu :) w wielu przypadkach nie oferując w zamian praktycznie nic, bo co oferuje katalog, ktory zbliża się do 1000 wpisów a tam 70 bl ..

Dziwne myślenie.. bo każdy dodatkowy wpis, to dodatkowe podstrony, dodatkowe odwiedziny i dodatkowe kliknięcia w reklamy, które w większości przypadków mają utrzymać katalog:)

Zresztą te katalogi, które na starcie są bardzo restrykcyjne... najszybciej umierają... bo właścicielom tak "ostro" moderującym dużo szybciej się odechciewa:]

To jest temat, który jest tu wałkowany od dawna, tak samo jak inne wymagania typu minimalny PR.. gdzie bardzo dużo katalogów (SEOkat) nie ma nawet poinstalowanych poprawek i taki katalog nie potrafi tego PR odczytać:)

Pisać sobie możemy, nic to jednak nie zmieni:)

Edyta:

Teraz dopiero sprawdziłem o jakie katy się rozchodzi :D nawet wczoraj puszczając jakąś stronę do niektórych z nich, myślałem sobie o tym, że na początku pojawienia się ich w necie, mocno napsuły mi nerwów :)) właśnie totalnym odrzucaniem mimo synonimów:) teraz jest już dużo lepiej, a katy są spoko :) i tak jak napisał właściciel.. czasami warto podjąć próbę kontaktu... z niektórymi się nie da, a z niektórymi jak najbardziej .

Masz rację......Dla mnie to też paranoja :);):)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności