Skocz do zawartości

Reklama agencyjna


matematyk

Rekomendowane odpowiedzi

Szok. Wiem że 70% ceny z cennika to rabat ale nie każdemu dają przecież 70%. Druga sprawa to fakt, że to na mojej stronie są reklamy i proporcje powinny być (tak myślę) odwrotne. Od miesiąca molestowała mnie agencja ale jak mi pokazali warunki to myślałem, że się pomylili. Jeszcze faktury z terminem płatności do 90 dni. Szok. To już Stroer lepsze warunki daje za bannery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I dodatkowo pewnie wyłączność na reklamy, także prawdopodobnie będziesz się musiał rozstać z AdSense itp. lub wyświetlać na zmianę z agencyjnymi.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówie defoltowa umowa, to istne piekło, mnóstwo z ich zapisów da się renegocjować, np termin płatności dać 30 dni, minimalny CPM uzyskać na poziomie 5 zł za rony

Jak nie walczysz o nic to dają ci największego śmiecia do podpisania,

nie zmienia to faktu że najlepiej mieć minimum gwarantowaną kwotę ...

Jeśli masz w miare popularny serwis to dadzą ci ale nei licz na cuda :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności