Skocz do zawartości

Nowi użytkownicy i żywioł pytań


mkane

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zupełnie inną propozycję i pomysł :)

Mianowicie user się rejestruje i musi upłynąć jakiś czas np: 14 dni ... do 30 dni zanim będzie mógł napisać swój pierwszy post ... daje mu to czas do namysłu i poczytania forum jeśli oczywiście chce się tym zajmować na poważnie. Jeśli zależy mu na bardzo szybkim napisaniu czegoś to musiał by aktywować konto za pomocą sma-a.

Taki układ ma moim zdaniem same zalety, jedyna wada to trochę pracy w przerobienie skryptów, ale to "pikuś" ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to niech sobie bedzie nawet i 100 tych samych pytan tylko wazne zeby w tytule posta dac pelna nazwe pytania np "co to jest przekierowanie 302" - w ten sposob innym bedzie latwiej wyszukiwac a nie tak jak jest teraz ze 90% postow ma temat "mam takie pytanie" albo "kilka pytan laika" - w ten sposob te posty niczemu nie sluza :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion moze sam zacznij czytac :) Ta propozycja juz byla i padly argumenty z obu stron.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion moze sam zacznij czytac :brawa: Ta propozycja juz byla i padly argumenty z obu stron.

To chyba "atramentem sympatycznym"...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion moze sam zacznij czytac :brawa: Ta propozycja juz byla i padly argumenty z obu stron.

To chyba "atramentem sympatycznym"...

Posty numer 12 i 13 w tym watku.

Trzeba podjac stanowcze dzialania, bo "mlodziez" dzis bardzo niecierpliwa, wszystko chce miec na tacy i nie zwykla uznawac autorytetow.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie rozbudowany FAQ. O Wiki już kiedyś myślałem, więc może kiedyś będzie.

Co do ograniczania możliwości pisania po rejestracji itp. to napewno tego nie wprowadzę.

Co tak naprawdę może pomóc to udzielanie odpowiedzi na banalne pytanie nie poprzez napisanie "szukaj, już było", ale poprzez podanie linku do odpowiedniego tematu. Wtedy jak ktoś szuka w wyszukiwarce forum nie dostanie 25 wyników, z których się dowiaduje, że ma szukać bo było, a na 3 stronie wyników w końcu znajdzie właściwy post.

W związku z tym mam prośbę, abyście niekiedy poszukali na forum wątku i podawali linki, ja staram się tak robić, chociaż przyznam, że nie zawsze... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności