Skocz do zawartości

Jakie macie łącza, skąd i ile płacicie?


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Download 17 MB

Upload 2 MB

Test robiony przed chwilą...:

20310420.jpg

Robione dzisiaj....

Płace coś ok 50zł/mc

Radiówka, jak narazie nie narzekam a 3 komputery do niej mam podłączone...Czasami podczas burzy zdarzyło się ze nie było netu jakieś 2h ale już rok nie bylo z tym problemu.. Stałe ip :/

Sieć osiedlowa w Krakowie - Kolornet

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wszyscy tak mało płacą- jakieś obniżki były czy jak ? Ja mieszkam w Poznaniu, osiedle domków jednorodzinnych, żadnej kablówki nie ma, mam internet 1Mb/s za który płacę 77,40 z Vat (49,40 internet ADSL BSA w Erze + 28 zł za kabel TP), jak sprawdzałem wszelkie inne alternatywy to nie ma innej lepszej opcji (radiówka nie wchodzi w grę, choć wiele taniej nie ma). Teraz co prawda mogę mieć szybsze łącze za parę zł więcej, ale mi póki co nie potrzeba szybciej, tylko taniej (nie ściągam nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostarda ma stały cennik

umowa na 2 lata

2Mb - 54zł

6Mb - 59zł

10Mb - 64zł

20Mb - 69zł

A jeżeli ktos dał się przekonać w jesieni 2010r na podpisanie nowej umowy lub przedłużenie jeszcze dużo przed czasem wygśnięcia poprzedniej, to płaci teraz około 2x wiecej :)

Transfer na neostradzie cała dobe ma byc jednakowy - przynajmniej u mnie tak jest. Jeżeli coś odbiega od tego co jest w umowie to dzwonie do skutku aż naprawią.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności