Skocz do zawartości

Jakie macie łącza, skąd i ile płacicie?


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.......ja mam 16/1mb ---Vectra........płacę około 80zł :)

Pozdrawiam..

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A widzieliście coś TAKIEGO: https://www.dostawcy-internetu.pl/tooway-cennik

Łeb mi urwało jak zobaczyłem, że mają łącza w Gb a nie Mb!

_______

Edytka: chodziło w ofercie o miesięczny transfer a nie o prędkość co sugeruje powyższy odnośnik...

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczu chyba Cis ie cos pomylilo - pod tym linkiem co podales to w GB jest podane jakie sa limity miesieczne danych pobranych/wyslanych, a predkosc lacza to 3,6 Mb.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
A jeżeli ktos dał się przekonać w jesieni 2010r na podpisanie nowej umowy lub przedłużenie jeszcze dużo przed czasem wygśnięcia poprzedniej, to płaci teraz około 2x wiecej :D

Ja na początku 2011 zadzwoniłem wyrażając niezadowolenie, że podpisując umowę w połowie 2010 na 2 lata (taryfa Twój Internet czy jakoś tak) mam Internet (1mbit) a płacę cenę jaka w nowej taryfie (Wymarzony Internet) dotyczy 2 mbitów. I bez problemu zgodzili się na aneks do starej umowy, dając mi internet 6x szybszy za cenę o kilkadziesiąt groszy większą (mogłem też płacić mniej za 2 mbity, ale wziąłem 6). Tamten okres 2 lat anulowali, dali nową cenę, nowego neta i nowe 2 lata.

O dziwo działa jak petarda (mieszkam w małej miejscowości). Spokojnie wyciągam to 700KB/s. Wysyłanie tez idzie ładnie, dochodzi do 60KB. Pingi stabilne.

Kilka lat temu miałem lokalną radiówkę i przesiadka na Neostradę była niezłym szokiem (na plus).

Ale wolałbym symetryka 5/5 niż np. asynchroniczne 10/1 :D

Opłata jak wyżej wspomniane za Neostradę - 59zł z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 MB, lokalna radiówka, 40 zł. Działa od lat, awarii praktycznie nie ma - tylko polecić. Wcześniej również miałem radiówkę. Wiecznie: siła sygnału - słaby. Zwalniała w czasie deszczu/ śniegu/ wiatru/ mgły itp. Wszelkie reklamacje kończyły się stwierdzeniem: to wirus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności