Skocz do zawartości

Jakie macie łącza, skąd i ile płacicie?


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Neostrada 2Mb/s za 59,99zł

Strona firmowa - Rzeczywistość Rozszerzona.

Programowanie Android - Programowanie Android przez profesjonalistów.

Tworzenie Aplikacji Android - Fachowe Tworzenie Aplikacji Android!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netia w domu 2mb (zarejestrowany na osobę fizyczną)- nie polecam firmy usterkę usuwali 3 tygodnie 2 razy dzwoniłem jak wygląda status usterki "przyjęta do realizacji" za 3 razem po kolejnym tygodniu bez sieci po kablu i małym avanti udało im się naprawić.

mm w firmie 6mb (zarejestrowana na firmę) support szybki szkoda tylko że jak podłączali to studzienki szukali 7 dni brak usterek centrum miasta

tp 2 w wynajmowanym mieszkaniu brak danych

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem moje 20Mbit z netii zamienię mam nadzieję na 50MB z dialogu jeśli tylko uda się rozwiązać bezboleśnie umowę :) Szczęście chciało, że moje osiedle zostało wybrane do testowania światłowodów.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy to jest potrzebne dla 1 kompa

moja mm 6 wystarcza czekam tylko jak będzie taniej

btw nawet nie widziałem jak to działa tak szybko pewnie bym się skusił

edit

Jeśli zwiększą 5 odliczenia od podatku to napewno zminie

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności