Skocz do zawartości

Ciekawa wycena usług :D


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Znam firmę co za sklep bierze od 70k do 400k i nikt z tego wielkiego problemu nie robi, też stawiają na darmowym skrypcie. Pracuje nad tym grafik, programista, socjolog, psycholog i specjalista od ussability.

Możesz pokazać mi taki sklep za 400.000zł? Albo przynajmniej za 200.000zł, jestem strasznie ciekawy jak wygląda.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 2000 za CMS-a z projektem to nie jest dużo. Są firmy, które robią szablony pod darmową Joomlę za ponad 2000 tysiące (z instalacją) i co w tym dziwnego?

Są systemy sprzedażowe czy księgowe za 300zł i są za 30 000zł.

Jak chce się mieć coś oryginalnego to trzeba za to zapłacić. Z tych co jeżdżą Mercedesami nikt się nie śmieje. Z producenta zresztą też.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza cena to taka za jaką maksymalnie jest gotów kupić klient, jak są jelenie to niech robią, chyba że robią to na zasadzie panoramy firm, na dzień dobry rabat 60% od cennika, a klient się cieszy ze taki dostał rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak balony ta firma profesjonalnestronywww.pl szuka frajerów :)

Pozdrawiam...

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że robią to na zasadzie panoramy firm

ooooo masakra. Miałem kiedyś znajomego którego Panorama skasowała na 1400 za umieszczenie reklamy - gwarantowali wysoką pozycje w google ;)

sorry za offtop

Fotografia ślubna Lublin - zapraszam na stronkę.

Poczytaj: ślub, wesele, fotografia ślubna, oraz inne elementy związane z organizacją przyjęcia weselnego.

Stary blog, nowe zdjęcia ślubne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vobis za setki tysięcy? Przestań. Akurat co do https://www.ideacto.pl/ - czyli firmy która oskryptowała cały vobis to jestem pewny w 100%, że nie zgarnęli takiej kwoty. Znajomy bardzo ich chwalił bo sam zamawiał sklep - zapłacił około 8-10k. A co do tych firm, to możesz zarzucić? Chętnie bym zobaczył realizacje. Bo póki co to uważam, że sklep za pareset tysięcy powinien sam jeszcze rozmawiać z klientem i iść na pocztę paczkę wysłać.

ff11.jpg

Linki PageRank 1-7 | Bazy linków SEO - więcej asortymentu w naszym sklepie SEO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności